Magazín

Produktové aktuality

Zachyťte ostré snímky pomocí objektivů Nikon. Na vybraných modelech nyní ušetříte 10 %

Lucie VořechováAktualizováno: 17. 2. 2023 v 13:44 • Rubrika: Produktové aktuality

Zachyťte ostré snímky pomocí objektivů Nikon. Na vybraných modelech nyní ušetříte 10 %

Ať už fotíte portréty, wildlife, krajiny, reportáže nebo architekturu, nenechte si ujít jedinečnou akci na objektivy od společnosti Nikon. Jen od 16. 2. do 6. 3. 2023 zakoupíte vybrané modely se slevou 10 %.

Obsah

Vlastníte fototechniku Nikon? Tak to by vám neměla ujít jarní akce na objektivy Nikkor, které vám zajistí ostré záběry s živými barvami a působivým kontrastem. Na vybraných modelech můžete ušetřit až 53 000 Kč

Zobrazit celou nabídku

Nikon Z 24-70 mm f/2,8 S

Profesionální objektiv NIKKOR Z 24-70 mm se se svým univerzálním ohniskem hodí do batohu každého tvůrce, který nezůstává u jednoho fotografického žánru. Jeho optický design se skládá ze 17 členů v 15 skupinách. Ostré a přesné výstupy jsou zaručené po celý rozsah ohniskové vzdálenosti i při záběrech zblízka, které je možné zaznamenat už od vzdálenosti 38 cm.  

Objektiv Nikon pro krajináře | Megapixel

Devítilamelová clona umožňuje vytvářet oblíbený hvězdičkový efekt na světelných zdrojích a díky světelnosti f/2,8 je možné pracovat s reprodukcí neostrých míst obrazu a dosáhnout sametového efektu bokeh. Ať už fotíte zvířata nebo se zaměřujete na portrét, jistě oceníte schopnost objektivu hladce oddělit snímaný subjekt od svého pozadí. 

Optika se dále vyznačuje svými kompaktní rozměry a důkladným utěsněním proti povětrnostním vlivům. Pro komfortní ovládání naleznete na konstrukci zoomový a zaostřovací kroužek, pomocí kterých je nastavení hodnot intuitivní a rychlé. 

NIKKOR Z 24-70 mm váží 805 g, jeho délka je 126 mm a průměr přední optiky činí 82 mm.

Chci NIKKOR Z 24-70 mm

Landscape fotografie | Megapixel
Autor: Milan Mogora

Nikon Z 35 mm f/1,8 S

Pro portréty, reportáže nebo produktové fotky se skvěle hodí objektiv s pevným ohniskem, jako je Nikon Z 35 mm. Tento model disponuje ideální světelností f/1,8, díky které umožňuje tvorbu i v horších světelných podmínkách a zároveň dokáže vykouzlit příjemný efekt bokeh na finálních snímcích. Optická soustava objektivu se skládá ze čtrnácti členů v jedenácti skupinách a nabízí dva ED členy a tři asférické. Pro ještě lepší redukci duchů a odlesků je navíc vybavený technologií Nano Crystal Coating.

Objektiv pro portréty | Megapixel

Minimální zaostřovací vzdálenost je 25 cm. Se svou délkou 88,5 mm a váhou 500 g jej můžete nosit ve fotobatohu, ale i brašně, abyste ho měli stále při ruce. Objektiv je navíc utěsněný vůči prachu a stříkající vodě, takže s ním bez obav můžete vyrazit ven i do nepříznivého počasí. 

V případě, že byste chtěli přední optiku doplnit o fotografický filtr, vystačíte si s průměrem 62 mm.

Chci Nikon Z 35 mm

Objektiv na focení momentek | Megapixel
Autor: Jana Štěpničková Strachová

Nikon Z 70-200 mm f/2,8 VR S

Vydejte se na lov do přírody nebo zachyťte sportovní utkání či společenské události v tichosti a bez rušení. S teleobjektivem Nikon Z 70-200 mm si přiblížíte vzdálené objekty na dosah ruky. Nabízí rychlý, plynulý a tichý ostřící systém a přesný obraz do posledního detailu v celé ploše pořízeného snímku. To samé platí i pro videotvorbu, ve které Z 70-200 mm také najde své uplatnění.

Teleobjektiv | Megapixel

Optický design je tvořený z 21 členů v 18 skupinách a pro redukci barevných vad byla využita nová skla Nikon SR a ED, které kompenzují modré světlo. Devítilamelová clona a světelnost f/2,8 umožňují fotit i za šera a oddělit snímaný subjekt od svého pozadí. 

K dokonalosti objektivu neschází ani odolnost vůči povětrnostním vlivům.

S váhou 1 360 g a délkou 220 mm už se jedná poměrně o velkou optiku, pro kterou je zapotřebí přizpůsobit své zavazadlo. Přesto se vzhledem k jeho parametrům nevyplatí nechávat ho doma.

Wildlife fotografie | Megapixel
Autor: Matěj Šmucr

Zobrazit celou nabídku

Bonus až 2 000 Kč na příslušenství

Pokud u nás během února nakoupíte nový fotoaparát nebo objektiv v minimální hodnotě 15 000 Kč, dáme vám bonus až 2 000 Kč na příslušenství

Bonus | Megapixel

Vyměňte starý objektiv za nový s výkupním bonusem až 20 %

Přemýšlíte nad novou optikou? Přineste nám svou starou funkční, kterou už nepoužíváte, a udělejte si doma místo pro jinou. My vám za to kromě výkupní ceny přihodíme i bonus až 20 % na pořízení nového objektivu.

Vyzkoušejte si v naší kalkulačce, kolik za svou starou fototechniku můžete obdržet: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Nikon | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.