Magazín

Produktové aktuality

Zachyťte zimní atmosféru technikou Canon. Využijte cashback až 7 800 Kč!

Tom KalousAktualizováno: 23. 10. 2019 v 16:59 • Rubrika: Produktové aktuality

Zachyťte zimní atmosféru technikou Canon. Využijte cashback až 7 800 Kč!

Zima se blíží, Vánoce jsou za dveřmi a vy určitě pomalu přemýšlíte čím udělat radost svým blízkým. Nová technika na focení potěší každého, tak proč nevyužít cashback na produkty Canon, díky kterému můžete zpětně získat až 7 800 Kč? Z pestré nabídky objektivů i fotoaparátů si stoprocentně vyberete.

Akce Canon cashback trvá od 25. 10. do 31. 1. 2020!

Pravidla akce

  • Podmínkou vyplacení cashbacku je registrace nákupu produktu na: canon.cz/zimnicashback, a to nejpozději do 29. 2. 2020.

Všechny produkty, na které se cashback vztahuje naleznete v e-shopu.

Zobrazit celou nabídku

Canon EOS RP - cashback 3 900 Kč

„Canon EOS RP je plnohodnotný full-frame s velmi dobrým indexem poměru ceny a výkonu. Komerční fotografy technických oborů asi neuspokojí, ale pro ně jsou na trhu jiné modely. Osobně si dovedu představit tento model jako skvělý doplněk k zrcadlovce, ať už jako fotoaparát na cestování nebo jako záložní tělo. Myslím, že kromě reportáží a dokumentů najde své uplatnění i ve street fotografii a v cestopisech. Ocení jej ale určitě i hobby krajináři nebo běžní rodinní fotografové, které prostě baví dělat kvalitní snímky. Zkrátka všechny, co nechtějí velkou a těžkou zrcadlovku, ale přesto ocení výhody pokročilého full-frame fotoaparátu.“ Pokud se rozhodujete pro tento model, neměla by vám uniknout podrobná recenze.

Canon EF 16-35 mm f/4,0 L IS USM - cashback 2 600 Kč

Malý, lehký s optickou stabilizací a utěsněním proti prachu a vlhkosti. To je právě tento širokoúhlý objektiv, který s sebou sbalíte na cesty a ani o něm nebudete vědět. Optická kvalita tohoto objektivu je špičková a ostrost naleznete i v rozích fotky. Díky stabilizaci budete moci použít delší časy a fotit tak za šera nebo v interiéru.

Autor: Lukáš Veselý 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.