Zákaznický program

Čerpejte skvělé výhody s našimi zákaznickými programy Mega a Mega+. Bez zbytečných kartiček, jednoduše a v rámci svého uživatelského účtu na megapixel.cz. Tak si pojďte pro svou odměnu za přízeň!


Kartičku nepotřebujete

V případě obou programů, Mega i Mega+, s sebou nemusíte nosit žádnou další kartičku. Jediné, co potřebujete, je vaše registrace a výhody čerpáte automaticky při každém nákupu.

Program Mega

Čerpejte své výhody hned po vašem prvním nákupu! Stačí pouze udělit souhlas s marketingovým oslovením a už jste členem zákaznického programu Mega. Snazší už to nebude.

Program Mega+

Ve chvíli, kdy u nás za jakékoliv období nakoupíte za více než 100 000 Kč a potvrdíte nám souhlas s marketingovým oslovením, stáváte se členem zákaznického programu Mega+. Užijte si slevy a výhody přímo z vašeho účtu!

Získat výhody
Být mega

Výhody programů

 
Možnost výměny zboží i při nákupu na prodejně  15 dní 30 dní
Sleva na Čištění čipu  30 % 1 × zdarma, dále 30 %
Sleva na zápůjčku techniky  15 % 30 %
Sleva na fotokurzy  10 % 20 %
Sleva na pronájem ateliéru   10 % 30 %
Bonus při výkupu zboží na protiúčet  5 % 10 %
Doprava zdarma Standard PPL + zásilkovna zdarma
Osobní asistent  NE ANO
Sleva na tiskové služby  10 % 15 %
Profil v Galerii Megapixel s možností vkládat a prodávat fotky  Mega Mega +
   

Kromě toho vám rádi zařídíme parkování zdarma u našich prodejen i v případě, že nenakoupíte, získáte přístup k prémiovému obsahu v našem Magazínu, budete se moci účastnit naší soutěže Rok s Megapixelem a získáte 30% (Mega) nebo i 100% (Mega+) slevu v naší pražské kavárně.

Získat výhody
Být mega

 

Kompletní seznam podmínek naleznete zde.