Magazín

Produktové aktuality

Po dobu reklamace vám půjčíme náhradní techniku

Lucie VořechováAktualizováno: 5. 8. 2022 v 9:46 • Rubrika: Produktové aktuality

Po dobu reklamace vám půjčíme náhradní techniku

Potřebujete dát vaši techniku do servisu? Po dobu reklamace vám půjčíme náhradní!

Obsah

Připravili jsme si pro vás speciální záruku, kdy vám při nutnosti reklamace vaší techniky zapůjčíme náhradní alternativu po celou dobu opravy! 

Ať už musíte jít do servisu s grafickým tabletem od Wacom, monitorem BenQ nebo třeba se stativem od Benro, nemusíte se obávat, že by vám doma nebo na cestách práce stála. Pro tyto nevyhnutelné případy využijte možnosti zapůjčení techniky zdarma

Podmínky garance

Půjčovna grafických tabletů Wacom

Plánujete pořízení nového grafického tabletu? U nás si ho před koupí můžete vyzkoušet v praxi. Pokud byste se rozhodli pro jeho nákup, dostanete k němu navíc i speciální záruku na dva roky, kdy vám v případě reklamace zapůjčíme adekvátní model po dobu servisu. Jedná se o modely Wacom Intuos Pro M Paper Edition, Wacom Intuos Pro L Paper Edition, Wacom Cintiq 16 nebo Wacom Cintiq 22.

Chci grafický tablet

Wacom | Megapixel

Půjčovna monitorů BenQ

Monitory BenQ vám zapůjčíme i při servisu mimo záruční dobu. Po dobu opravy si můžete vypůjčit adekvátní monitor na jedné z našich prodejen, avšak maximálně po dobu 30 dní

Jaký monitor vám zapůjčíme záleží na modelu, který přinesete do servisu. 

Chci monitor BenQ

Monitor BenQ | Megapixel

Půjčovna stativů Benro

Pokud si u nás zakoupíte jakýkoliv nový stativ značky Benro, můžete uplatnit v případě záručního servisu speciální záruku, kdy vám po dobu opravy půjčíme náhradní stativ, a to Benro Rhino 14C s kulovou hlava VX20

Chci stativ Benro

Stativ Benro | Megapixel

Půjčte si techniku před koupí

I když zrovna nepotřebujete reklamovat nebo dát do servisu svou stávající výbavu, můžete využít možnosti zapůjčení techniky před koupí, abyste si ji mohli v klidu vyzkoušet a rozmyslet se před nákupem, zda vám vyhovuje. Pokud byste si nevěděli rady, naši odborně proškolení specialisté vám rádi pomůžou s výběrem techniky, která se bude hodit přesně pro vaše účely. Navštivte nás na naší prodejně v Praze, Ostravě nebo v Brně! 

Zvažujete nákup nového fotopříslušenství?

Prodejte nám vaši starou funkční techniku v našem bazaru bez starostí a nakupte si obratem novou. To vše rychle a na jednom místě! Zadejte název techniky k prodeji do naší kalkulačky a podívejte se, kolik za ní můžete obdržet. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.