Magazín

Produktové aktuality

Zažijte nekompromisní výkon s bezzrcadlovkou Leica SL2 nebo SL2-S. Nyní ve výhodném setu se slevou 24 000 Kč!

Lucie VořechováAktualizováno: 14. 2. 2023 v 14:29 • Rubrika: Produktové aktuality

Zažijte nekompromisní výkon s bezzrcadlovkou Leica SL2 nebo SL2-S. Nyní ve výhodném setu se slevou 24 000 Kč!

Profesionálním fotografům a fanouškům značky Leica by neměla ujít příležitost pořídit si nadupaný model Leica SL2 nebo Leica SL2-S se slevou 24 000 Kč! Pro uplatnění slevy si stačí vygenerovat voucher na stránce Leica a uplatnit ho při nákupu na naší pobočce nebo online.

Obsah

Německou značku profesionálních bezzrcadlovek Leica zná jistě každý, kdo se kdy byť jen okrajově zabýval výběrem nové fototechniky. Tato pověstná značka lpí na starých tradicích a kromě svých lákavých parametrů zaujme i specifickým designem fotoaparátů. 

Od 8. 2. do 30. 4. 2023, nebo do vyprodání zásob, můžete na bezzrcadlovku Leica SL2 nebo SL2-S v kombinaci s vybraným objektivem využít voucher v hodnotě 24 000 Kč.

Jak získáte voucher se slevou 24 000 Kč? 

  • Zaregistrujte se na stránkách Leica, na kterých vám bude vygenerován voucher v hodnotě 24 000 Kč.
  • S tímto voucherem dorazte osobně k nám na pobočku a zakupte si vybraný výhodný set.
  • Nákup lze uskutečnit i online. Je však zapotřebí, abyste nám nejprve zaslali kód voucheru na email: objednavky@megapixel.cz, my jej ověříme a obratem vám zašleme slevový poukaz, který můžete uplatnit pro nákup na dálku. 

Vybrané výhodné sety se slevou 24 000 Kč

Voucher v hodnotě 24 000 Kč je uplatnitelný na tyto sety: 

Pokud vás zajímá více o nových objektivech značky Leica, přečtěte si náš článek, ve kterém vám detailně představujeme modely Leica 35 mm a 50 mm f/2.

Chci výhodný set

Leica SL2

Posuňte svou tvorbu o úroveň výš s Leica SL2. Nabídne vám 47,3Mpx full-frame CMOS snímač a natáčení videí v rozlišení 5K při 30 snímcích za sekundu. Leica SL2 disponuje 4GB bufferem, který pojme až 78 RAW snímků. Ty lze ukládat na SD karty s rozhraním UHS-II

Leica fotoaparát | Megapixel

Fotoaparát zaznamená až 20 snímků za sekundu. I v horších světelných podmínkách dosáhne ostrých a přesných výsledků díky hodnotě ISO až 50 000. 225 bodů rychlého automatického ostření zajistí, že vám ze záběru nic neuteče. 

Hlavní dotykový LCD displej umožňuje přehlednou tvorbu a práci s kompozicí. Kromě něj najdete v horní části těla ještě 1,28" stavový displej

Elektronický hledáček OLED se zvětšením 0,78x a rozlišením 5,76 Mpx nabízí obnovovací frekvenci 120 snímků za sekundu

Pro snadný přenos dat je v modelu integrovaný WiFi modul a aplikace Leica FOTOS umožňuje dálkové ovládání prostřednictvím mobilu nebo tabletu. Pokud tedy pracujete s neobvyklou perspektivou, tuto funkci jistě využijete. 

Tělo z hořčíkové slitiny je ručně montované, každý kus je tedy unikátní. Fotoaparát je utěsněný proti prachu a vodě, využijete ho tak i v náročných podmínkách.

Chci výhodný set

Leica SL2-S

Leica SL2-S disponuje full-frame snímačem CMOS s rozlišením 24,6 Mpx a obrazovým procesorem Maestro III. I tento model je, jak už jsme u této značky zvyklí, vyrobený v unikátním designu, kterým je Leica tak pověstná. Tělo je vyrobené z celokovové slitiny hliníku a hořčíku a jedná se o ruční montování, díky čemuž je každý kus originálem. 

Leica bezzrcadlovka | MegapixelModel kromě unikátních fotografických výstupů nabízí i videozáznamy ideální pro profesionální tvorbu. UHD 4K záběr v rozlišení 60p nebo Full HD s rychlostí až 180 snímků za sekundu uplatníte pro kreativní natáčení bez limitu. 

Autofokus se u tohoto modelu řadí mezi nejlepší v profi bezzrcadlovkách a 225 ostřících bodů zajišťuje ostrý obraz i v případě, že se snímaný objekt prudce hýbe. 

Utěsnění proti prachu a vlhkosti umožňuje vyrazit s fotoaparátem do nepříznivého počasí a duální slot pro SD karty zajišťuje, že i při větších projektech budete mít dostatek paměti nebo v případě potřeby místo pro zálohu své tvorby. 

Chci výhodný set

Vyměňte starou techniku za novou s výkupním bonusem až 20 %!

Prodejte nám svou starou funkční techniku a my vám na nákup nové přihodíme navíc výkupní bonus až 20 %! Podívejte se v naší kalkulačce, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.