Fotografický kurz

Zážitkové fotografování aktu

Chcete si užít fotografování aktů v profesionálně vybaveném ateliéru a ještě si odnést zarámovanou velkoformátovou fotografii vytištěnou na špičkovém papíře? Pod vedením zkušeného lektora si v malé skupince vyzkoušíte různé způsoby svícení, dozvíte se, jakou techniku je vhodné na focení aktů použít, ale především budete fotit. Společně vybereme ten nejlepší snímek a po základních úpravách v počítači si domů odnesete kromě luxusního fotografického obrazu také naprosto neopakovatelný a jedinečný zážitek.

Úroveň kurzu

pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Tento kurz pro vás můžeme připravit i jako individuální a to včetně termínu, který si po dohodě sami vyberete. Pro bližší informace ohledně možného termínu a ceny nás můžete kontaktovat e-mailem.

Co vás čeká:

  • fotografování aktů v profesionálně vybaveném atelieru
  • zkušený lektor
  • výběr nejlepších snímků
  • asistence při úpravách v počítači
  • asistence při tisku a adjustaci

Cíl kurzu:

Cílem tohoto zážitkového fotografování je umožnit vám nejen skvělý a neopakovatelný zážitek, ale především vám pomoci při fotografování aktů. Kurz je zaměřen převážně na praxi, takže vlastní fotografování zabere naprostou většinu času. Kromě základních pravidel vás seznámíme například s tím, jakou techniku je vhodné používat a jak jí správně nastavit, jaké zvolit ohnisko objektivu pro dosažení požadovaného efektu, nebo také to, kdy je vhodné použít externí světla a jaký typ zvolit.

Abychom každému účastníkovi poskytli maximum tvůrčího prostoru, je maximální kapacita kurzu omezena pouze na čtyři fotografy. Užijete si focení s profesionální světelnou technikou a sami si upravíte ten nejlepší záběr, který si odnesete s sebou v podobě špičkového výtisku ve formátu A3 adjustovaného do kvalitního rámu. Projdete s námi celým procesem od příprav na fotografování, přes svícení, samotné focení a úpravy v počítači, až po tisk a adjustaci. 

Fotografování bude probíhat v atelieru umístěném v patře naší prodejny v pražských Holešovicích.

Pro koho je kurz vhodný:

Zážitkové fotografování aktu je vhodné pro všechny, kdo si chtějí užít focení v malé skupině a také si chtějí sebou odnést luxusní fotografii zarámovanou v kvalitním rámu. Vhodný je pro všechny, kteří už mají s focením určité zkušenosti a umí svůj přístroj ovládat, ale nedaří se jim dosahovat takových výsledků, jaké by si představovali. Kurz není příliš vhodný pro naprosté začátečníky, kteří ještě nemají žádné zkušenosti s ovládáním svého fotoaparátu. 

Předpoklady pro absolvování kurzu:

  • Vlastní fotoaparát libovolné značky s možností připojení externího blesku a manuálního nastavení expozice
  • Chuť se něco naučit
  • Základní zkušenosti s fotografováním a zvládnutí ovládání vlastního fotoaparátu. Pokud si s ovládáním ještě nevíte rady, doporučujeme nejprve absolvování kurzu Jak ovládat digitální zrcadlovku

Pokud nebude naplněna minimální kapacita vyhlášeného termínu, nabídneme vám náhradní termín, případně vrácení kurzovného.

Máte zájem o pronájem atelieru? Stačí vyplnit kontaktní formulář, ozveme se vám.


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Luděk Bouška

Reaguje na (1) | Dobrý den, díky za upozornění, už jsem to opravil.

2

Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 16. 6. 2014 |Reagovat

X

Opravte si prosim text Registrace
Registrace:
Vzhledem k tomu, že máme k dispozici jen omezený počet termínů, je možnost registrace omezena pouze do 31.3.2014. Registrovat se tedy můžete pouze do zmíněného data na termíny, které jsou uvedeny výše. Další termíny již bohužel pravděpodobně nebude možné vyhlásit.

1

Xxx, 13. 6. 2014 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.