Magazín

Produktové aktuality

Zaznamenejte svátek zamilovaných se slevou až 3 000 Kč na vybranou techniku Sony

Lucie VořechováVydáno: 10. 2. 2023 v 15:56 • Rubrika: Produktové aktuality

Zaznamenejte svátek zamilovaných se slevou až 3 000 Kč na vybranou techniku Sony

Den svatého Valentýna se rychle blíží a s ním i tradiční obdarování blízké osoby něčím speciálním. Vezměte letos svátek lásky do vlastních rukou a učiňte ho mimořádným s vlogovacím zařízením od společnosti Sony. A protože vám chceme udělat radost, na vybranou techniku vám dáme slevu až 3 000 Kč!

Obsah

Pořiďte sobě nebo své drahé polovičce od 10. 2. do 14. 2. 2023 vybranou vlogovací techniku Sony se slevou až 3 000 Kč a oslavte Valentýn ve velkém! Řeč je konkrétně o modelech Sony ZV-1F, Sony ZV-1 a Sony Alpha ZV-E10

Proč svou výbavu doplnit o fotoaparát či kameru a odložit mobilní telefon

Oproti vašemu mobilu vám vlogovací zařízení zajistí kvalitní obraz a i za větrného počasí křišťálový zvuk. Jedná se o techniku s kompaktními rozměry a nízkou váhou. Nijak tedy nezatíží vaši brašnu či batoh a můžete ji mít stále při sobě, ať už se chystáte na velký výšlap, návštěvu kulturních památek nebo jen na výlet s přáteli.

Výstupy z vlogovacího fotoaparátu můžete nahrát na své sociální sítě nebo YouTube kanál. Výklopný displej vám umožní široké spektrum využití včetně selfie a spolehlivé automatické ostření zaručí čistý a ostrý obraz za každé situace. 

Sony ZV-1F vlogovací fotoaparát

Sony ZV-1F je osazený Exmor RS CMOS snímačem s rozlišením 20,1 Mpx a procesorem BIONZ XUltraširokoúhlý 20mm vestavěný objektiv se světelností f/2 zajistí kvalitní obraz. Fotoaparát hravě zvládne focení i natáčení videí. Ať už požadujete kvalitní videozáznam ve 4K nebo zpomalené záběry ve Full HD, tento malý stroj vám oživí finální video a díky předinstalovaným profilům obrazu usnadní následnou postprodukci. 

Vlog | Megapixel

Fotoaparát dokáže automaticky zaostřit na oči nebo obličej. Pouhým dotykem obrazovky můžete změnit bod zaostření třeba na předmět, který představujete svým sledujícím nebo na jinou osobu. 

Pokud nejste zdatní v manuálním nastavení expozice, fotoaparát tuto úlohu převezme za vás a i v horším osvětlení zajistí ideální expozici a v režimu s prioritou obličeje automaticky osvětlí vaši tvář.

Láká vás rozostřené pozadí? Tvořte jako profesionál pomocí spínače efektu bokeh. Zvolte možnost Defocus a hlavní předmět vynikne v kontrastu na rozostřeném pozadím. Při volbě Clear bude celý obraz čistý. 

Své výstupy můžete snadno sdílet pomocí aplikace Imaging Edge Mobile+. Propojte své zařízení se smartphonem a během několika sekund dojde k přenosu dat. Svou tvorbu můžete okamžitě začít sdílet s přáteli a rodinou. A pokud jste nadšenci do streamu, i zde vám zařízení poslouží. Propojte ho se svým počítačem a spojte se online se sledujícími. 

Zajímá vás o ZV-1F více? Přečtěte si naši odbornou recenzi.

Chci ZV-1F

Streamování | Megapixel

Sony ZV-1 vlogovací kamera

Jak už název napovídá, ZV-1 je kamera určená pro vlogery. Jejím základem je 1“ 20,1Mpx CMOS snímač a procesor BIONZ X. Stejně, jako výše zmíněný model, zvládá jak kvalitní fotografie, tak videa ve 4K. Všestranný objektiv ZEISS s ohniskem 24-70 mm se světelností f/1,8-2,8 umožňuje tvorbu i v horších světelných podmínkách a oddělit snímaný subjekt od svého pozadí. Zároveň vytváří profesionálně působící efekt bokeh a přitom udrží zřetelné detaily. 

Vlogovací kamera | Megapixel

Stabilizace obrazu eliminuje třes ve videu i za chůze a v případě, že ze stínu přejdete na ostré slunce, automatická expozice si poradí se světlem a společně s vestavěným ND filtrem zajistí ideální nastavení jasu za vás. I tento model disponuje autofokusem, který udrží ostrý obličej a oči. Pomocí pouhého dotyku obrazovky přeostříte jinam. 

Kromě režimu pro umělý efekt bokeh je zde možnost využít i režim pro předvádění produktů. Pokud se tedy řadíte mezi vlogery, kteří testují či předvádí produkty, tato funkce pro vás bude ideální! Dále by vás mohl zaujmout režim intervalového snímání. Ten vám automaticky zachytí sekvenci snímků v rozmezí od 1 do 60 sekund, ze kterých můžete v postprocesu vytvořit časosběrná videa. A pokud chcete ozvláštnit svůj videozáznam, bude pro vás ideální zapojit zpomalené záběry, kterých se ZV-1 docílíte na úrovni zkušených filmařů. 

Ideální pro video | Megapixel

Směrový mikrofon se třemi vložkami zachytí váš hlas srozumitelně i v hlučnějším davu. V případě větrnějšího počasí lze na kameru nasadit ochranu proti větru, která omezí šum. 

S aplikací Imaging EdgeTM můžete své výtvory rychle přenést do telefonu, upravit je nebo sdílet na sociálních sítích. Doplněk Movie Edit6 vám pak dokáže vylepšit stabilizaci, kompozici nebo poměr stran videa. 

Výhodou modelu je také jasná a zřetelná kontrolka, která indikuje začátek nahrávání, a vytvarovaný grip pro stabilnější úchop. Kameru lze doplnit o bezdrátový grip Sony GV-VPT2BT, který dotáhne vaši tvorbu k dokonalosti. 

Chci ZV-1

Stále váháte nad pořízením? Možná vás odborná recenze od Kubajsze přesvědčí, zda je model tím pravým pro vás!

Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát 

Kreativní tvorba je se ZV-E10 hračka! Umožňuje vyměnit objektivy a zachytit záběry přesně tak, jak potřebujete. Nezalekne se makro ani vzdálených objektů, například na koncertech nebo sportovních klání. Společnost Sony pro tento fotoaparát nabízí více než 60 objektivů včetně modelů speciálně zkonstruovaných pro natáčení.  

Kompaktní fotoaparát | Megapixel

Srdcem ZV-E10 je APS-C snímač Exmor CMOS s 24,2Mpx a obrazový procesor BIONZ X, který zajišťuje kvalitní obraz, vysokou citlivost a detailní vykreslení textury. 

Systém stabilizace obrazu zajistí neroztřesené záběry a společně s detekcí obličeje zaručí ostré výstupy i za chůze. Automatická expozice za vás zase pohlídá jas, aby byl váš obličej vždy zřetelný. V případě horších světelných podmínek vám tvář zesvětlí. 

Pro snadnější tvorbu nabízí model spoustu režimů. Mezi hlavní patří efekt bokeh, zpomalené nebo zrychlené záběryProduct Showcase, tedy předvádění produktů. Zaujmout by vás mohlo také speciální nastavení pro přirozené odstíny pleti, u kterého si můžete zvolit i intenzitu. 

Fotoaparát pro focení i natáčení videí | Megapixel

Pomocí ZV-E10 můžete tvořit umělecké vlogy. Stačí si zvolit z kreativních stylů takový, který vám bude vyhovovat a případně ho doplnit o jeden ze sedmi vizuálních efektů. Podpora křivky S-Log3 vám umožní dosáhnout při editu širšího dynamického rozsahu. A pokud upřednostníte přirozené barvy, oceníte funkci natáčení v HDR, která zajistí věrné barvy bez zbytečné postprodukce nebo změn gradace barev. 

I se ZV-E10 můžete snadno streamovat nebo jej použít jako externí kameru. Pomocí aplikace Imaging Edge Mobile je sdílení souborů snadné a rychlé. Svá videa můžete mít v mžiku ve smartphonu a přesdílet je na sociální sítě nebo přátelům. S doplňkem Movie Edit budou úpravy jednoduché i přímo v telefonu. Můžete vylepšit stabilizaci, oříznout záběr nebo změnit kompozici. 

Chci ZV-E10

Pokud vás model zaujal, ale rádi byste se ještě dozvěděli více, podívejte se na naše video, kde vám fotoaparát více představujeme: 

Pořiďte si novou vlogovací kameru nebo fotoaparát s výkupním bonusem až 20 %!

Plánujete upgrade techniky? Přineste nám svou starou funkční výbavu a my vám za ní přihodíme navíc 20 % bonus na nákup nového modelu. 

Zkuste si v naší kalkulačce, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Sony | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.