Magazín

Produktové aktuality

Zimní instagramová soutěž s Megapixelem

Václav KřížekVydáno: 18. 1. 2018 v 16:48 • Rubrika: Produktové aktuality

Zimní instagramová soutěž s Megapixelem

Pro ty z vás, kteří fotí zimní fotografie a následně je "zavěšují" na zdi sociálních sítí, máme malou soutěž. Přidejte se k naší rychle rostoucí komunitě na Instagramu, sdílejte své nejlepší snímky a vyhrajte jednu ze tří cen.

Obsah

Nedávno jsem pro vás psal článek s představením naší přitomnosti na sociální síti Instagram. I když je zima spíše obdobím, kdy fotografové "uklízejí" archiv, rádi bychom vás všechny dostali od počítače ven a nejlépe s něčím, co fotí. Jako motivaci pro vás máme malou soutěž.

Instagramová soutěž a podmínky účasti

Je to jednoduché, zaměřte se na originalitu nebo technickou dokonalost, nic nemá prioritu. Vaše fotky, ať už je pořídíte čímkoliv,  pak nahrajte na svůj osobní instagramový účet. Říkal někdo něco o limitu? Žádný limit nahraných fotografií není. Obsahově je podmínkou pouze zima. 

  1. Do fotky označte náš účet @megapixelcz
  2. V popisu zmiňte hashtagy #umenifotit a #megazima

Soutěž trvá až do konce února 2018, kdy vybereme 3 podle nás nejlepší fotografie a výhercům předáme na prodejnách skvělou powerbanku. A protože je zima, tak je to powerbanka zahřívací. :-)  Po celé toto období budeme vaše fotky dávat do stories, sdílet co nás zaujalo nebo pobavilo a celkově budeme s vámi na Instagramu ještě víc než nyní. 

Tipy jak na zimní fotky nejen pro Instagram

Podívejte se, jak jsem vyrazil minulý týden s kamarády do okolí Pradědu. Počasí se tam neustále mění, ale o to víc jsme se těšili na dobrodružství, které nás tam čekalo. Na focení jsme si brali mimo standardní fotografické techniky i mobily, akční vybavení a kamerku GoPro. V kufru pak nechyběl dron DJI Mavic Pro, který jsme po cestě zkoušeli za celkem silného sněžení. Paráda :-)

foto: Tomáš Kalous | Megapixel

foto: Tomáš Kalous

Co bych dále doporučil na takovou zimní výpravu? 

  • Náhradní baterie, a to jak do fotoaparátu, tak do dronu.
  • Stativ, když to fouká a pro maximální ostrost.
  • Náhradní kartu, nikdy nevíte a rozhodně nechcete zůstat bez možnosti fotit.
  • Super bágl, co vydrží všechno.
  • Kupu dobré nálady a nadšení :-)

Pro cokoliv dalšího včetně našich tipů i vhodného vybavení na jednotlivé zimní aktivity mrkněte třeba sem. 

foto (mobilem): Tomáš Strnad

foto: Václav Křížek

foto: Václav Křížek

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.