Magazín

Krátce

Zimní Olympus Tour v Megapixelu

Aktualizováno: 2. 12. 2019 v 15:16 • Rubrika: Krátce

Zimní Olympus Tour v Megapixelu

Přijďte si k nám do Megapixelu vyzkoušet aktuální sortiment fotoaparátů, objektivů a příslušenství značky Olympus a zasoutěžit si o zajímavé ceny. Zimní Olympus Tour proběhne od 2. do 4. prosince a my pro vás máme připravenou slevu na značky Olympus, Lowepro, Jupio i Joby.

Olympus Tour v Megapixelu

Využijte slevu 10 % na začky Olympus, Lowepro, Jupio a Joby zadáním slevového kódu: OLYMPUSTOUR2019 v nákupním košíku.

Přijďte se poradit s odborníky z Olympusu

Na zimní Olympus Tour budete mít jedinečnou příležitost si vyzkoušet všechny aktuální fotoaparáty Olympus PENOM-D i Tough a objektivy M.Zuiko Digital, společně s rozmanitým příslušenstvím.Řada fotoaparátů OM-D v čele s vlajkovou lodí – OM-D E-M1X

Doporučujeme vzít si s sebou vlastní SD kartu, abyste si doma na monitoru mohli fotky dobře prohlédnout a porovnat. K dispozici na vyzkoušení bude samozřejmě celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL.Na místě bude kompletní portfolio objektivů M.ZUIKO DIGITAL

V rámci Olympus Tour se můžete na místě zapojit do oblíbené fotografické soutěže o zbrusu nový fotoaparát OM-D E-M5 Mark III s objektivem M.Zuiko Digital 14-42 mm F3.5-5.6 EZ v hodnotě 37.000 Kč!

Stačí si na prodejně zapůjčit až na 1 hodinu některý z fotoaparátů OM-D nebo PEN, vyrazit s ním do ulic a vrátit se s  3 úžasnými soutěžními záběry. Fotky se na místě stahují do počítače ve formátu JPG, přičemž pro samotné focení je možné využít veškeré možnosti nastavení fotoaparátu, vč. ART filtrů. Následné úpravy v jiných zařízeních nejsou povolené. I v tomto případě doporučujeme přinést vlastní SD kartu, abyste si vaše snímky mohli ponechat.

 

Výherní cena

Výherce získá fotoaparát OM-D E-M5 Mark III s objektivem M.Zuiko Digital 14-42 mm F3.5-5.6 EZ!

Pozor – soutěžit se přestává vždy 30 min před koncem celé akce a poslední fotoaparáty a objektivy budou zapůjčeny 1h před koncem, tedy již pouze na 30min. Všechny fotografie po skončení celé Olympus Tour vyhodnotí odborná porota Olympusu.

Stejně jako při předchozí Tour budou k zapůjčení k dispozici vybrané fotoaparáty OM-D a PEN, i objektivy M.Zuiko Digital, včetně pevných světelných objektivů řady Premium a objektivů oceňované řady PRO (převážně 12–40 mm a 12–100 mm). Každý, kdo se do fotosoutěže zapojí, získá navíc na místě atraktivní dárek!

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.