Zimní radovánky (mobilní fotografie)

Všichni se shodneme, že nejlepší fotoaparát je právě ten, který máme zrovna u sebe. Proto startujeme lednové kolo Roku s Megapixelem právě se zaměřením na mobilní fotografii a video. Fotosystémy mobilních telefonů se rok od roku zlepšují a výsledky, kterých jsou schopny dosáhnout, nám často berou dech. Ovšem samotný telefon - to je jen základ. Proto jsme partnerem tohoto kola zvolili Peak Design - a právě jejich příslušenství MOBILE, které vaší kreativitě - co se mobilní fotografie a natáčení týče - jednoduše rozváže ruce. Lednové téma není omezené žánrem, ani konkrétní tématem. Vašim úkolem bude tentokrát zachytit nějaké zimní radovánky, bez ohledu na to zda půjde o procházku ze psem zasněženou plání, stavění sněhuláka, sáňkování, nebo radost z jakéhokoliv zimního sportu. Toto soutěžní kolo má pouze dvě podmínky. Z fotografie musí být patrné, že byla pořízena v zimě a musí být pořízena mobilním telefonem. Z tohoto důvodu je nutné aby soutěžní příspěvky obsahovaly také nepozměněné EXIF informace.

Zimní radovánky (mobilní fotografie)

Leden 2023

Nahrát soutěžní fotografii

Zimní radovánky (mobilní fotografie)

Všichni se shodneme, že nejlepší fotoaparát je právě ten, který máme zrovna u sebe. Proto startujeme lednové kolo Roku s Megapixelem právě se zaměřením na mobilní fotografii a video. Fotosystémy mobilních telefonů se rok od roku zlepšují a výsledky, kterých jsou schopny dosáhnout, nám často berou dech. Ovšem samotný telefon - to je jen základ. Proto jsme partnerem tohoto kola zvolili Peak Design - a právě jejich příslušenství MOBILE, které vaší kreativitě - co se mobilní fotografie a natáčení týče - jednoduše rozváže ruce.

Lednové téma není omezené žánrem, ani konkrétní tématem. Vašim úkolem bude tentokrát zachytit nějaké zimní radovánky, bez ohledu na to zda půjde o procházku ze psem zasněženou plání, stavění sněhuláka, sáňkování, nebo radost z jakéhokoliv zimního sportu. Toto soutěžní kolo má pouze dvě podmínky. Z fotografie musí být patrné, že byla pořízena v zimě a musí být pořízena mobilním telefonem. Z tohoto důvodu je nutné aby soutěžní příspěvky obsahovaly také nepozměněné EXIF informace.