Magazín

Produktové aktuality

Získejte bateriový grip a 128 GB CFExpress kartu k fotoaparátům Panasonic S1 a S1R

Tom KalousVydáno: 1. 7. 2020 v 12:04 • Rubrika: Produktové aktuality

Získejte bateriový grip a 128 GB CFExpress kartu k fotoaparátům Panasonic S1 a S1R

Fotoaparáty bez kompromisů, tak Panasonic označuje modelovou řadu Panasonic S. Důvod, proč si koupit full frame foťák od společnosti Panasonic je hned několik – hledáček s vysokým rozlišením a vysokou snímkovou frekvencí, rychlé a přesné automatické ostření na principu měření vzdálenosti a směru pohybu, mód snímání ve vysokém rozlišením 180 megapixelů, podsvícená tlačítka a mnoho dalších vylepšení. S postupem času jsme se také dočkali mnoha špičkových objektivů a tak nás nic neomezuje v naší tvorbě!

Obsah

Akční nabídka platí do konce letních prázdnin a to do 31. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob! 

K fotoaparátům Panasonic S1 a Panasonic S1R rozdáváme dárky, které vám ulehčí a urychlí práci a navíc ušetříte 16 280 Kč! Kartu i grip získáte zdarma ke všem zvýhodněným sadám!

Chci Panasonic S1

Chci Panasonic S1R

A co získáte zdarma?

Panasonic CFexpress 128GB v hodnotě 7 290 Kč

Paměťová karta nabízí jak sílu, tak rychlost. Poskytuje rychlé čtení až 1700 MB/s spolu s rychlostí zápisu až 1000 MB/s, takže se nemusíte bát kropit fotky na sekvenci a nahrávat videa v té nejvyšší kvalitě. Kromě rychlosti má tato paměťová karta také zesílenou fyzickou konstrukci, která je schopna odolat pádu až ze 4,5 m a byla testována i tuhost na 70 N síly. Je také odolná vůči extrémním teplotám, rentgenovému záření, elektrostatickému záření a UV záření. 

Panasonic grip s baterií DMW-BGS1 v hodnotě 8 990 Kč

Grip s baterií pasující na oba fotoaparáty LUMIX S1R i S1. využíváním dvou baterií zdvojnásobuje výdrž baterie pro delší snímání a rozšiřuje možnosti držení a je také komfortnější při focení na výšku. Pokud nabíjíte fotoaparát přes kabel USB, nabijete zároveň baterii v rukojeti. Grip je odolný vůči prachu a stříkající vodě a je navržen k použití při teplotách až -10° C.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.