Magazín

Produktové aktuality

Získejte cashback až 5 000 Kč nebo telekonvertor při nákupu vybraných produktů OM System

Lucie VořechováAktualizováno: 8. 2. 2023 v 11:03 • Rubrika: Produktové aktuality

Získejte cashback až 5 000 Kč nebo telekonvertor při nákupu vybraných produktů OM System

Pořiďte si od 2. 2. do 2. 4. 2023 nový fotoaparát OM-1 nebo OM-5 a využijte cashback až 5 000 Kč. Pokud už doma bezzrcadlovku máte, doplňte svou fotovýbavu o vybraný objektiv a my vám k němu přihodíme dárek v podobě telekonvertoru!

Obsah

Chcete přejít na OM System? To by vám do oka mohl padnout OM-1, který navazuje na legendární kinofilmovou zrcadlovku z roku 1972. Možná ale uvažujete o modelu OM-5? Ten se zase hodí pro dobrodruha, který se chce o své zážitky podělit s rodinou a přáteli.

Při koupi jednoho z těchto modelů od 2. 2. do 2. 4. 2023 můžete využít zpětnou slevu až 5 000 Kč, pro jejíž získání stačí zakoupený fotoaparát zaregistrovat na stránku OM System, a to nejpozději do 16. 4. 2023! Tak čím budete tuhle sezónu fotit vy? 

Bezzrcadlovka OM-1

Fotoaparát OM-1 nabízí mimořádný výkon v kompaktním provedení. Je vybaven 20Mpx snímačem BSI CMOS a procesorem TruePix X, který zajišťuje až 3x rychlejší výkon oproti starším modelům.  

Olympus OM-1 | Megapixel

Kromě toho OM-1 disponuje účinným stabilizátorem obrazu, který kompenzuje až 8 EV. Maximální citlivost ISO dosáhne na hodnotu až 102 400! Vaše záběry tak budou čisté a bez šumu i v horších světelných podmínkách. Svého vylepšení se dočkal i dynamický rozsah, který byl rozšířený o +1 EV. Potěší vás i funkce Handheld Assist, která pomáhá v situacích při focení na dlouhý čas z ruky. 

Odolná konstrukce se stupněm krytí IP51 zvládne stříkající vodu, prach i mráz. Váha těla 599 g včetně baterie a paměťové karty nijak nezatíží váš fotobatoh. Na větších událostech navíc oceníte duální slot, ve kterém využijete paměťově karty typu SD UHS-II

Aktuálně si model zakoupíte s cashbackem 5 000 Kč

Chci OM-1

Bezzrcadlovka OM-5

Model OM-5 se hodí do každé aktivní domácnosti. Pokud rádi cestujete, výletujete, sportujete nebo trávíte čas s přáteli, neměli byste nechávat tento foťák doma. Digitální bezzrcadlovku OM-5 jsme vám představili vloni v říjnu při příležitosti 50letého výročí vzniku analogového reportážního modelu, na který tato novinka navázala svým retro designem. 

OM-5 Olympus | Megapixel

OM-5 je o 30 % lehčí oproti konkurenčním modelům v této kategorii. Je to fotoaparát formátu 4/3 Micro, který přebírá parametry z vyššího modelu OM-1 Mark III. Konkrétně se jedná o 20Mpx Live Mos senzor, obrazovém procesoru TruePic IX a 5osém stabilizátoru obrazu, který dokáže kompenzovat 6,5 EV v těle a 7,5 EV v kombinaci se stabilizovanými objektivy.

Jak už jsme si řekli v úvodu, tato bezzrcadlovka se hodí aktivním lidem, a proto hravě zvládne i náročné podmínky. Díky své odolnosti IP53 ji nezastaví pokropení vodou, prach nebo mráz až -10°C. Také disponuje antiprachovým filtrem, který minimalizuje nutnost čištění obrazového snímače mechanicky. 

Na OM-5 nyní můžete uplatnit cashback 3 750 Kč.

Chci OM-5

Telekonvertor zdarma k vybraným objektivům

Máte doma už svůj vysněný fotoaparát? Doplňte si výbavu o nový objektiv! Při nákupu od 2. 2. 2023 do 26. 2. 2023 od nás k optice Olympus M.ZUIKO ED 300 mm f/4,0 IS PRO nebo Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm f/2,8 PRO získáte dárek v hodnotě 10 990 Kč! Řeč je o Olympus telekonvertoru MC-20 2x.

Olympus telekonvertor MC-20 2x

Zdvojnásobte dosah svého objektivu s Olympus telekonvertorem pro bajonet systému micro 4/3. Podporuje všechny funkce, jako je například ostření, stabilizace či komunikace objektivu s fotoaparátem. 

Telekonvertor získáte zdarma k objektivu Olympus M.ZUIKO ED 300 mm f/4,0 IS PRO a Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm f/2,8 PRO.

Telekonvertor | Megapixel

 Olympus M.ZUIKO ED 300 mm f/4,0 IS PRO

Objektiv M.ZUIKO ED 300 mm (ekv. 35 mm činí 600 mm) má přes své parametry kompaktní rozměry. I vzdálené subjekty jsou ostré při focení z ruky, a to díky zabudované výkonné dvouosé stabilizaci obrazu. Clona f/4 umožňuje tvořit i v horších světelných podmínkách a oddělit snímaný objekt od svého pozadí. 

Délka objektivu činí 227 mm a jeho hmotnost je 1 270 g. Vejde se tedy i do palubního zavazadla. Jeho minimální zaostřovací vzdálenost je 140 cm.

Chci Olympus M.ZUIKO ED 300 mm

Teleobjektiv | Megapixel
Autor: Nikita Šťastná

Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm f/2,8 PRO

Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm (ekv. 35 mm činí 80-300 mm) je první zoom objektiv, který je odolný vůči prachu, mrazu a stříkající vodě. Hodí se pro různé fotografické žánry, jako je focení portrétů, sportu, wildlife, reportáží, street foto apod.

Clona f/2,8 vytváří sametový efekt bokeh na výsledných snímcích a hravě oddělí subjekt od pozadí. Tvorba při šeru nebo v podmínkách s horším světlem nejsou pro tento model překážkou. Objektiv váží 880 g a v případě, že byste jeho přední optický člen chtěli doplnit o fotografický filtr, vystačíte si průměrem 72 mm. 

Chci Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm


Autor: Miroslav Chrobačinský

Vyměňte starou techniku za novou s výkupním bonusem až 20 %!

Stará technika už nestačí? Vyměňte ji za novou. Pokud nám prodáte svůj starý funkční fotoaparát nebo objektiv, přihodíme vám 20% výkupní bonus na pořízení nového. Zkuste si v naší kalkulačce, kolik za svou stávající výbavu můžete obdržet: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Olympus | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.