Magazín

Produktové aktuality

Získejte slevu 5 000 Kč a světelný objektiv zdarma k bezzrcadlovkám Panasonic S5 i GH5 II

Tom KalousAktualizováno: 28. 6. 2022 v 9:32 • Rubrika: Produktové aktuality

Získejte slevu 5 000 Kč a světelný objektiv zdarma k bezzrcadlovkám Panasonic S5 i GH5 II

Fotoaparáty Panasonic jsou věhlasnými parťáky na focení, ale vynikají také ve videu. Pokud tedy sháníte všestrannou bezzrcadlovku, volba je jasná! Navíc ušetříte až 5 000 Kč a dostanete zdarma objektiv, který se hodí na každou situaci!

Obsah

Akční nabídka platí pouze do 31. 3. 2022! Slevu 5 000 Kč získáte u modelu Panasonic S5 přímo v ceně. U modelu Panasonic GH5 II zadáním slevového kódu PANASONIC5K v nákupním košíku.

Panasonic Lumix DC-S5

 

Full-frame fotoaparát s robustním tělem s kompaktními rozměry. Ukrývá snímač MOS bez Low Pass filtru, pro zvýšení ostrosti a schopnosti vykreslovat jemné detaily disponuje rozlišením 24 Mpx. Pokud by vám jich tolik nestačilo, díky funkci High-Resolution můžete pořizovat i snímky v rozlišení 96 Mpx.

Chci Panasonic S5

Pro videomakery je v bezzrcadlovce předinstalovaný V-Log + LUT assist. Panasonic S5 má interní záznam 4K v 10-bit kvalitě z celé plochy snímače a barevné podvzorkování 4:2:2. Nechybí ani další populární funkce, jako časosběrné video ve 4K rozlišení, možnost živého streamu nebo funkce Post Focus a Focus Stacking s možností nastavení libovolné hloubky ostrosti až po pořízení snímku.

Panasonic Lumix DC-GH5 II

Modelová řada GHX se stala populární především u filmařů, jelikož nabízí pokročilé video funkce v kompaktním těle. Model GH5 II prošel celkovým vylepšením. Snímač má rozlišení 20,3 Mpx se speciální AR (Antireflexion) povrchem eliminujícím vznik nežádoucích světelných efektů (flary a jiné odrazy). Vylepšený procesor Venus Engine zlepšuje až o 25 % dynamický rozsah, reprodukci barev a ještě více redukuje moiré efekt.

Se snímačem a procesorem také souvisí stabilizace, která narostla z původních 5 EV (GH5) na 6,5 EV, což už tak věhlasnou a účinnou stabilizaci posouvá zase o kus dál. Přečtěte si další podrobnosti o novince v článku Představujeme nový Panasonic LUMIX GH5 II.

Chci Panasonic GH5 II

Fotoaparát Panasonic | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.