Změny bodování ve fotografické Galerii Krátce

Změny bodování ve fotografické Galerii

Martin LukešAktualizováno: 16. 8. 2013 v 13:10 • Rubrika: Krátce

Před více než půl rokem jsme spustili naší veřejnou fotografickou Galerii. Po celou dobu jejího provozu pracujeme na jejím ladění a vylepšování. V současné době jsme provedli jednu velkou změnu, která se týká výpočtu atraktivity vašich fotografií. Věříme, že bodování teď bude mnohem objektivnější a spravedlivější. Zároveň se předem omlouváme za případné chybičky, které se v závislosti na těchto změnách mohou v Galerii objevit.

Máte připomínky ke Galerii? Váš názor nás zajímá

Členy fotografické Galerie spojuje vášeň pro fotografování a láska k fotografii. Je zároveň místem inspirace, zábavy i vzdělání. Od spuštění Galerie uplynulo půl roku a na jejím vylepšování i nadále pracujeme. Uvítáme proto vaše připomínky a náměty. Zašlete nám je na fotografovani@megapixel.cz


Fotografie z probíhající soutěže na téma POHYB A EMOCE

Nový a spravedlivější systém hodnocení fotografií

V současné době pracujeme na novém algoritmu výpočtu popularity jednotlivých fotografií, díky němuž bude systém hodnocení spravedlivější. V těchto dnech probíhá jeho testování. Pokud se při přechodu na nový bodovací systém objeví nějaké chyby, předem se za ně omlouváme. Budeme rádi, když nás na tyto chyby upozorníte prostřednictvím e-mailu: fotografovani@megapixel.cz, stejně jako na další případné podněty a přopomínky.


Fotografové, podělte se o své zážitky v Magazínu

Své fotografie vystavuje v Galerii přes 1 600 fotografů a mnohé z nich jsou na velmi vysoké úrovni. Pokud se budete chtít podělit s ostatními o své zkušenosti nebo zážitky spojené s fotografováním, využijte prostor v našem Magazínu. Ten byl například nabídnut i panu Josefu Gabrhelovi, členovi naší Galerie, který nám poslal ke zveřejnění článek Jak na skládanou makrofotografii. V případě zájmu o publikaci svých článků nás kontaktujte: magazin@megapixel.cz.Zobrazeny komentáře (6 - 1)

 • 6

  Bouška

  Reaguje na (2) | Dobrý den, počet shlédnutí určitě započten je, ale požádám kolegu, aby vše prověřil.

  Luděk Bouška - Megapixel, 19.08.2013 | Reagovat

 • 5

  Lukeš

  Reaguje na (4) | To je bohužel věc se kterou nic neuděláme, každý fotograf je svým způsobem trochu egoista, ale jestli má někdo potřebu zajít až takhle daleko, tak to snad ani nemá smysl řešit :)

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 19.08.2013 | Reagovat

 • 4

  Bohužel více objektivní asi nebude.Například jsem si všiml,že u některých autorů se hned po přidání fotografie objeví "oblíbená".Buď má někdo autora chorobně rád,nebo si hladí své ego přes jinej účet.Já "zakázal" hodnotit mé fotky i manželce,je přeci jen nesoudná(ale myslí to dobře) :-DDD

  Drijak, 19.08.2013 | Reagovat

 • 3

  Lukeš

  Reaguje na (1) | Reaguje na (2) | Dobrý den, alogoritmus který je tvořena oblíbenost je vzorec o několika proměnných do kterých patří například shlédnutní registrovaných uživatelů, líbi se, oblíbenost, stáří fotogrfaie atd. Na vzorci neustále pracujeme a věřím, že se nám podaří nastavit ho tak, aby bylo hodnocení fotografií co nejobjektivnější.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 18.08.2013 | Reagovat

 • 2

  Avatar

  Zdravím, já bych řekl, že momentálně není počet shlédnutí vůbec započten, což mi ze stejného důvodu jako panu Pravdovi nepřijde zrovna fér. Díky.

  Martin Juřen, 16.08.2013 | Reagovat

 • 1

  Pravda

  Dobrý den, věřím že by stálo za to uvést principy nového algoritmu. Zatím to vypadá že se počet shlednutí poměřuje s počtem "líbí" a tak starší fotky, které mají větší množství shlednutí (nezaregistrovaní i když se jim fotka líbí nemohou hlasovat, ale zvyšují počet shlednutí) mají často horší hodnocení než novější i když to nekoresponduje s kvalitou. Budu rád pokud se Vám podaří tento systém hodoncení dobře dopracovat. Díky

  Lukáš Pravda, 16.08.2013 | Reagovat

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím