Magazín

Produktové aktuality

Zvažte to a ušetřete až 25 % na nových objektivech Canon RF!

Lucie VořechováAktualizováno: 20. 3. 2023 v 10:09 • Rubrika: Produktové aktuality

Zvažte to a ušetřete až 25 % na nových objektivech Canon RF!

Přineste nám kterýkoliv starý objektiv, který máte doma, zvažte ho s našimi specialisty na pobočce v Praze, Brně nebo Ostravě a podle váhy obdržíte slevu na vybraný objektiv RF až 25 %!

Obsah

Dorazte na jednu z našich poboček se svým starým funkčním objektivem jakékoliv značky. My vaši techniku zvážíme a podle hmotnosti určíme výši slevy, kterou můžete uplatnit na vybraný objektiv RF od Canonu. 

  • Při váze od 0 g do 650 g získáte slevu 15 %.
  • Při váze od 651 g do 1 499 g získáte slevu 20 %.
  • Při váze od 1 500 g a víc získáte slevu 25 %.

Akce platí pouze do 30. 4. 2023, nebo do vyprodání zásob.

Na akci se nevztahuje náš program Restart s výkupním bonusem až 20 %.

Vybrané objektivy RF se slevou až 25 %

Slevu, kterou za své staré funkční objektivy obdržíte, můžete uplatnit za následující produkty: 

Doporučujeme

Canon RF 50 mm f/1,2 L USM

Pokud sháníte objektiv se standardní ohniskovou vzdáleností pro svou plnoformátovou bezzrcadlovku Canon EOS, určitě zvažte model Canon RF 50 mm f/1,2 L USM

Objektiv Canon na portréty | Megapixel

Kromě ideálního ohniska pro portréty, reportáže či street foto získáte navíc i světelnost f/1,2, která vám umožní větší kontrolu nad hloubkou ostrosti a práci v horších světelných podmínkách. Díky 10lamelové cloně docílíte příjemného efektu bokeh a snímaný subjekt vynikne na svém pozadí. 

Kromě toho vás zaujme kruhový ultrazvukový motor, jenž pohání zaostřování, které je rychlé, přesné a tiché. Konfigurovatelný ovládací kroužek na těle využijete pro rychlejší a snadnější nastavení expozice. 

Objektiv váží 950 g a jeho délka činí 108 mm. Objekty zaostříte na vzdálenost už od 40 cm. Pokud plánujete přední optický člen opatřit speciálním kruhovým filtrem, vystačíte si s průměrem 77 mm.

Chci Canon RF 50 mm

Portrétní fotografie | Megapixel
Autor: Miroslav Kirinovič

Canon RF 24-70 mm f/2,8 L IS USM

Canon RF 24-70 mm f/2,8 L IS USM nesáhnete vedle. Univerzální ohnisko využijete napříč fotografickými žánry pro profesionální tvorbu.

Canon objektiv pro krajináře | Megapixel

Objektiv disponuje stabilizátorem obrazu, který je založený na inovativní technologii společnosti Canon. Systém stabilizace s duální detekcí automaticky rozpozná, zda tělo používáte v kombinaci se stabilizátorem nebo stativem. Pokud ano, stabilizace se automaticky vypne a vy tak docílíte maximálně ostrých záběrů. Proto, ať už se věnujete focení nebo natáčení videí, tento objektiv určitě nenechávejte doma.

Optický design modelu se skládá z 21 členů v 15 skupinách, z nichž 3 asférické členy minimalizují aberaci a zkreslení. Světelnost f/2,8 zajistí, že vaši tvorbu neomezí ani horší světelné podmínky. 9lamelová clona se hodí pro portréty, kdy rozostří pozadí za snímanou osobou a nechá ji tak vyniknout na pozadí. 

Pro ulehčení a zrychlení práce jistě využijete funkční kroužek, který umožňuje nastavení clony, ISO.

Díky ochranným povlakům na předním členu optiky je minimalizované přichytávání nečistot, otisků prstů nebo mastnoty. RF 24-70 mm je utěsněný vůči prachu a vlhkosti, a tak se s ním nemusíte obávat vyrazit na focení krajiny i za horšího počasí. 

Váha objektivu je 900 g a jeho délka 125,7 mm. V případě, že se chystáte na větší túru, určitě zvažte pořízení kvalitního fotobatohu, který přenese bezpečně vaši techniku a zároveň zamezí bolest zad při větším zatížení. 

Chci Canon RF 24-70 mm

Všestranný objektiv RF | Megapixel
Autor: Tomáš Fečo

Canon RF 70-200 mm f/2,8 L IS USM

Láká vás focení wildlife, sportu nebo reportáží? Pořiďte si Canon RF 70-200 mm f/2,8. Tento teleobjektiv se středním zoomem vám nabídne vysokou světelnost f/2,8, která se hodí, pokud fotíte v místě s nedostatečným přísunem světla. 

Objektiv je opatřený stabilizací obrazu a ultrazvukovým motorem pro ostření. Záběry jsou tak přesné a ostré, ostření je navíc tiché a nijak neruší ani při natáčení videí. 

Funkční kroužek i u tohoto modelu umožňuje nastavení expozičních hodnot, jako je clona či ISO. Protože se jedná o ohnisko až 200 mm, jistě jej využijete především venku, kde nelze ovlivnit počasí. I proto je objektiv utěsněný vůči prachu a vlhkosti, můžete s ním proto strávit den v přírodě nebo na bujarých svatebních oslavách. 

Objektiv váží slušných 1 070 g jeho délka činí 146 mm. Minimální zaostřovací vzdálenost je 70 cm. Pokud uvažujete o dokoupení filtru pro docílení speciálních efektů, postačíte si s průměrem 77 mm. 

Chci Canon RF 70-200 mm

Teleobjektiv Canon | Megapixel
Autor: Markéta Langová

Komunita Canon | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.