PN: 5779B003AA, ID: 027347

Digitální kamera Canon EOS C300 EF

  • Značka: Canon

Sháníte Canon EOS C300 EF?

„Canon EOS C300 EF“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Průkopnická profesionální filmová kamera EOS C300 spojuje osvědčenou videotechnologii společnosti Canon a zkušenosti v oblasti objektivů s kreativitou systémů EOS. Vyměnitelné objektivy EF poskytují nebývalou svobodu pro sdělení každého příběhu. Produktová sekce: Videokamery Canon

Alternativy k již neprodávanému Canon EOS C300 EF

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Canon EOS C300 EF

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Canon EOS C300 EF

Parametry a popis

  • 8,3MP snímač CMOC Super 35 mm a rozlišení Full HD
  • Vyměnitelný objektiv (objímka EF)
  • Kompaktní, modulární a lehká
  • Formát MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s na kartu CF
  • Vysoká citlivost, nízký šum
  • Gama korekce Canon Log
  • Režim 24,00p pro pořizování filmů
  • Dálkové ovládání Wi-Fi
  • Bezproblémová integrace pracovních procesů

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EOS C300

8,3MP snímač CMOC Super 35 mm a rozlišení Full HD

Snímač CMOS Super 35 mm s 8,3 megapixelu, zkonstruovaný a vyrobený společností Canon speciálně pro pořizování videozáznamů, poskytuje 3kanálové RGB zpracování pro záznam v rozlišení Full HD. Technologie snímačů společnosti Canon poskytuje skvělý obraz s vysokým rozlišením, vysokou citlivostí, nízkým šumem, omezením efektu „rolling shutter“ a nízkou spotřebu energie společně s typickými výhodami velkých snímačů, jako je nádherně mělká hloubka ostrosti.

Vyměnitelný objektiv (objímka EF)

Objímka EF kamery EOS C300 přináší optické dědictví systému vyměnitelných objektivů EF společnosti Canon do přístroje určeného k vytváření videozáznamů, a rozšiřuje tak kreativní možnosti prostřednictvím nesmírně rozsáhlé řady jedinečných a cenově dostupných objektivů. Tři vestavěné elektronické neutrální šedé filtry zvyšují univerzálnost pro snímání. 

Kompaktní, modulární a lehká

Kamera EOS C300 je mimořádně kompaktní a v základní konfiguraci pro pořizování záznamů váží pouhých 1 669 g (bez objektivu). Odnímatelný grip, rukojeť a ovládací panel s nastavitelným úhlem zajišťují maximální manévrovatelnost, zatímco robustní tělo odolné proti stříkající vodě je opatřeno součástmi ze slitiny hořčíku, které dále zvyšují jeho pevnost a odolnost.

Formát MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s na kartu CF

Zaznamenávejte soubory připravené k vysílání ve formátu MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s (4:2:2) na dvě paměťové karty CF – k dispozici jsou možnosti předávání záznamu a současného záznamu. Výstupy vyhovující průmyslovým standardům zahrnují rozhraní HD-SDI společně s konektory pro časový kód, synchronizaci a synchronizaci s externím zdrojem pro snímání více kamerami.

Vysoká citlivost, nízký šum

Kamera EOS C300 je vybavena zvýšenou citlivostí: obrazy s nízkým šumem lze pořizovat až do citlivosti ISO 20 000, takže je možné ji používat v téměř libovolných podmínkách pro snímání.

Gama korekce Canon Log

Rozsáhlé možnosti přizpůsobení obrazu zahrnují vestavěnou gama korekci Canon Log, která poskytuje neutrální kvalitu obrazu s širokým dynamickým rozsahem (800 %) pro zajištění maximální svobody při úpravách po pořízení záznamu. Nastavte více než 90 proměnných obrazu a uložte je jako profily Přizpůsobený obraz do kamery nebo na kartu SD.

Režim 24,00p pro pořizování filmů

Standardní vybavení zahrnuje režimy PAL, NTSC a 24,00p, které nabízejí snímkové frekvence od 23,98p do 59,94i. Nastavte pomalý nebo rychlý pohyb v krocích po 1 sn./s pro dosažení kreativní flexibility. 

Dálkové ovládání Wi-Fi

Ovládejte bezdrátově nastavení kamery, jako jsou citlivost ISO, zaostření, clona a neutrální šedé filtry, prostřednictvím přenosného počítače, tabletu nebo inteligentního telefonu (smartphonu) pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní využívajícího prohlížeč. (Je vyžadován volitelný bezdrátový adaptér.)

Bezproblémová integrace pracovních procesů

Kameru EOS C300 lze bez problémů integrovat do stávajících pracovních procesů a pořízené filmy jsou kompatibilní s většinou běžně používaných profesionálních softwarových balíčků NLE.

 
Další parametry
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím