Canon PIXMA MP490

Sháníte Canon PIXMA MP490?

„Canon PIXMA MP490“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

PIXMA MP490 je všestranné a snadno použitelné multifunkční zařízení, navržené pro tisk v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře. Umožňuje tisk z celé řady paměťových karet a zobrazení náhledu snímků na 4,5cm displeji TFT. Produktová sekce: Multifunkční inkoustové tiskárny Canon

Popis výrobce

Canon PIXMA MP490

PIXMA MP490 je všestranné a snadno použitelné multifunkční zařízení, navržené pro tisk v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře. Umožňuje tisk z celé řady paměťových karet a zobrazení náhledu snímků na 4,5cm displeji TFT.

Vlastnosti

  • Tisk, kopírování a skenování
  • Rychlost tisku podle normy ISO/ESAT: 8,4 obr./min. (černobíle), 4,8 obr./min. (barevně)
  • Rozlišení tisku 4 800 dpi a 2pl kapičky inkoustu*
  • Fotografie ve formátu 10 x 15 cm za 43 sekund*
  • Sloty pro paměťové karty a 4,5cm displej TFT
  • Easy-WebPrint EX
  • Skener s rozlišením 1 200 dpi
  • Výstupní zásobník s automatickým otvíráním
  • ChromaLife100+

Tisk, kopírování a skenování

PIXMA MP490 v sobě spojuje tisk v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře, s vysoce kvalitním skenováním a kopírováním, což ocení především majitelé a uživatelé digitálních fotoaparátů. Široká škála skvělých funkcí, včetně 4,5cm barevného displeje TFT, umožňuje vytvářet působivé fotografie.

Realistické rychlosti tisku dokumentů

Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Na základě skutečných rychlostí tisku si tak snadno můžete vybrat tiskárnu PIXMA, která je pro vaše potřeby nejvhodnější. Tiskárna PIXMA MP490 nabízí rychlosti ISO ESAT 8,4 obr./min. u černobílých dokumentů a 4,8 obr./min. u barevných.

Kvalita, jakou nabízí fotolaboratoř

Patentovaná technologie FINE společnosti Canon s 2pl kapičkami inkoustu zajišťuje vynikající kvalitu tisku s rozlišením 4 800 x 1 200 dpi. Fotografie jsou úžasně podrobné a nejsou zrnité. Kazety Canon FINE používají inkousty typu dye-based pro dosažení perfektních výtisků fotografií. Doplňkový pigmentový černý inkoust zajišťuje jasný a ostrý text. Zařízení PIXMA MP490 spojuje kvalitu s rychlostí. Fotografii o rozměrech 10 x 15 cm bez okrajů lze ve výchozím nastavení vytisknout přibližně za 43 sekund.

Tisk z paměťové karty

Vytiskněte si fotografie přímo ze svého digitálního fotoaparátu. Do slotu paměťové karty stačí jednoduše vložit libovolný typ běžné paměťové karty a na ostrém a jasném 4,5cm barevném displeji TFT zobrazit náhled snímků.

Inteligentní funkce a software

Easy-WebPrint EX je intuitivní software, který umožňuje snadné pořizování výstřižků, úpravu a tisk informací z webu. Na jednu stránku lze umístit více výstřižků a snížit tak spotřebu papíru. Auto Photo Fix II je pokročilý software, pomocí něhož lze opravit celou řadu běžných vad snímku včetně podexpozice. Pomocí sofistikované technologie Analýza scény a Detekce obličeje lze rychle odstranit nedostatky, například červené oči. Úrovně expozice pro samostatné části snímku jsou optimalizovány tak, aby byly zaručeny nejlepší výsledky.

Efektivní skenování

Skenujte i detaily pomocí skeneru s rozlišením 1 200 dpi. Režim automatického skenování automaticky rozpozná, zda skenujete dokument či fotografii, a před uložením zvolí nejvhodnější nastavení. Můžete také skenovat přímo na paměťovou kartu.

Praktický zásobník papíru s automatickým otvíráním

Kompaktní a stylová tiskárna PIXMA MP490 je vybavena pohodlným zásobníkem s automatickým otevíráním, který automaticky shromažďuje výtisky a kopie.

Nádherné fotografie s dlouhou životností

Systém ChromaLife100+ zaručuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinací tiskárny PIXMA MP490, originálních inkoustů Canon a konkrétních originálních fotografických papírů Canon si své vzpomínky uchováte po celý život.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím