Canon PIXMA MP490

  • Značka: Canon

Sháníte Canon PIXMA MP490?

„Canon PIXMA MP490“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

PIXMA MP490 je všestranné a snadno použitelné multifunkční zařízení, navržené pro tisk v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře. Umožňuje tisk z celé řady paměťových karet a zobrazení náhledu snímků na 4,5cm displeji TFT.

Parametry a popis

Canon PIXMA MP490

PIXMA MP490 je všestranné a snadno použitelné multifunkční zařízení, navržené pro tisk v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře. Umožňuje tisk z celé řady paměťových karet a zobrazení náhledu snímků na 4,5cm displeji TFT.

Vlastnosti

  • Tisk, kopírování a skenování
  • Rychlost tisku podle normy ISO/ESAT: 8,4 obr./min. (černobíle), 4,8 obr./min. (barevně)
  • Rozlišení tisku 4 800 dpi a 2pl kapičky inkoustu*
  • Fotografie ve formátu 10 x 15 cm za 43 sekund*
  • Sloty pro paměťové karty a 4,5cm displej TFT
  • Easy-WebPrint EX
  • Skener s rozlišením 1 200 dpi
  • Výstupní zásobník s automatickým otvíráním
  • ChromaLife100+

Tisk, kopírování a skenování

PIXMA MP490 v sobě spojuje tisk v kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře, s vysoce kvalitním skenováním a kopírováním, což ocení především majitelé a uživatelé digitálních fotoaparátů. Široká škála skvělých funkcí, včetně 4,5cm barevného displeje TFT, umožňuje vytvářet působivé fotografie.

Realistické rychlosti tisku dokumentů

Společnost Canon podporuje průmyslový standard ISO pro měření rychlostí tisku a kopírování. Na základě skutečných rychlostí tisku si tak snadno můžete vybrat tiskárnu PIXMA, která je pro vaše potřeby nejvhodnější. Tiskárna PIXMA MP490 nabízí rychlosti ISO ESAT 8,4 obr./min. u černobílých dokumentů a 4,8 obr./min. u barevných.

Kvalita, jakou nabízí fotolaboratoř

Patentovaná technologie FINE společnosti Canon s 2pl kapičkami inkoustu zajišťuje vynikající kvalitu tisku s rozlišením 4 800 x 1 200 dpi. Fotografie jsou úžasně podrobné a nejsou zrnité. Kazety Canon FINE používají inkousty typu dye-based pro dosažení perfektních výtisků fotografií. Doplňkový pigmentový černý inkoust zajišťuje jasný a ostrý text. Zařízení PIXMA MP490 spojuje kvalitu s rychlostí. Fotografii o rozměrech 10 x 15 cm bez okrajů lze ve výchozím nastavení vytisknout přibližně za 43 sekund.

Tisk z paměťové karty

Vytiskněte si fotografie přímo ze svého digitálního fotoaparátu. Do slotu paměťové karty stačí jednoduše vložit libovolný typ běžné paměťové karty a na ostrém a jasném 4,5cm barevném displeji TFT zobrazit náhled snímků.

Inteligentní funkce a software

Easy-WebPrint EX je intuitivní software, který umožňuje snadné pořizování výstřižků, úpravu a tisk informací z webu. Na jednu stránku lze umístit více výstřižků a snížit tak spotřebu papíru. Auto Photo Fix II je pokročilý software, pomocí něhož lze opravit celou řadu běžných vad snímku včetně podexpozice. Pomocí sofistikované technologie Analýza scény a Detekce obličeje lze rychle odstranit nedostatky, například červené oči. Úrovně expozice pro samostatné části snímku jsou optimalizovány tak, aby byly zaručeny nejlepší výsledky.

Efektivní skenování

Skenujte i detaily pomocí skeneru s rozlišením 1 200 dpi. Režim automatického skenování automaticky rozpozná, zda skenujete dokument či fotografii, a před uložením zvolí nejvhodnější nastavení. Můžete také skenovat přímo na paměťovou kartu.

Praktický zásobník papíru s automatickým otvíráním

Kompaktní a stylová tiskárna PIXMA MP490 je vybavena pohodlným zásobníkem s automatickým otevíráním, který automaticky shromažďuje výtisky a kopie.

Nádherné fotografie s dlouhou životností

Systém ChromaLife100+ zaručuje nádherné fotografie s dlouhou životností. Kombinací tiskárny PIXMA MP490, originálních inkoustů Canon a konkrétních originálních fotografických papírů Canon si své vzpomínky uchováte po celý život.

Ostatní
Značka: Canon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím