Workshop

Metasketching s Mikem Jelinkem

Na tomto workshopu vám Mike Jelinek představí jak se lidské vnímání podílí na designovém procesu a popovídá o skicování jako myšlenkovém prostředku, mimo jiné i z pohledu neurovědy. Odhalí také základní techniky tvorby nápadů a jednotlivých konceptů, které jsou nedílnou součástí tvůrčího procesu všech architektů, designérů a tvůrců obecně. Závěrem pak představí ukázky ze své tvorby a živě předvede skicovnání ve VR a Wacom Cintiq Pro Studio.

Úroveň kurzu

začátečník, pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


 


Autor: Mike Jelinek

Cíl kurzu:

Dozvíte se tedy jaký je skutečný mechanismus vzniku nápadu, jakou roli hraje skicování a proč má smysl používat VR jako nástroj designéra.

Na co se můžete těšit:

Přednáška Wacom ambasadora Mika Jelínka

Praktické ukázky tvorby a živé skicování ve VR s pomocí Wacom Cintiq Pro 24 s Wacom Cintiq Pro Engine

Budete si moci vyzkoušet novinku Wacom MobileStudio Pro 16" a veškeré další tablety Wacom

Celé odpoledne bude na prodejně ilustrátorka Lucie Jašková (Luci illustrations), která vám dá rady a tipy ke grafickým tabletům Wacom, ilustraci a tvorbě komiksu

 

Autor: Mike Jelinek

Michal Mike Jelinek:

Mike Jelinek je ilustrátor a konceptový designér. Na pozadí průmyslového designu Mike ve své tvorbě zkoumá roli skicování jako procesu myšlení. Což se odrazilo především na jeho vyzkumu a souvisejici disertační práci „Metasketching“ pri STU v Bratislave. Pracoval  například na „Terminator Dark Fate“ nebo „Dubai’s museum of the future exhibition research“.

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.