Workshop

Metasketching s Mikem Jelinkem

Na tomto workshopu vám Mike Jelinek představí jak se lidské vnímání podílí na designovém procesu a popovídá o skicování jako myšlenkovém prostředku, mimo jiné i z pohledu neurovědy. Odhalí také základní techniky tvorby nápadů a jednotlivých konceptů, které jsou nedílnou součástí tvůrčího procesu všech architektů, designérů a tvůrců obecně. Závěrem pak představí ukázky ze své tvorby a živě předvede skicovnání ve VR a Wacom Cintiq Pro Studio.

Úroveň kurzu

začátečník, pokročilý, středně pokročilý

Termíny

Pro zadaný filtr nebyly nalezeny žádné termíny.

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


 


Autor: Mike Jelinek

Cíl kurzu:

Dozvíte se tedy jaký je skutečný mechanismus vzniku nápadu, jakou roli hraje skicování a proč má smysl používat VR jako nástroj designéra.

Na co se můžete těšit:

Přednáška Wacom ambasadora Mika Jelínka

Praktické ukázky tvorby a živé skicování ve VR s pomocí Wacom Cintiq Pro 24 s Wacom Cintiq Pro Engine

Budete si moci vyzkoušet novinku Wacom MobileStudio Pro 16" a veškeré další tablety Wacom

Celé odpoledne bude na prodejně ilustrátorka Lucie Jašková (Luci illustrations), která vám dá rady a tipy ke grafickým tabletům Wacom, ilustraci a tvorbě komiksu

 

Autor: Mike Jelinek

Michal Mike Jelinek:

Mike Jelinek je ilustrátor a konceptový designér. Na pozadí průmyslového designu Mike ve své tvorbě zkoumá roli skicování jako procesu myšlení. Což se odrazilo především na jeho vyzkumu a souvisejici disertační práci „Metasketching“ pri STU v Bratislave. Pracoval  například na „Terminator Dark Fate“ nebo „Dubai’s museum of the future exhibition research“.


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.