Recenze Shimoda Divider Pocket Kit pro DSLR

Ondřej Vachek

Ondřej Vachek • 11. 11. 2020

Klady a zápory

Klady a zápory

Co se nám líbí?

  • Jednoduchá instalace
  • Spousta možností použití
  • Univerzální pro většinu značek

Co se nám nelíbí

  • Pouze jedno barevné provedení

Představení Shimoda Divider Pocket Kit pro Core Unit DSLR

Představení Shimoda Divider Pocket Kit pro Core Unit DSLR

Každá fotografická taška i brašna mají čas od času ten samý problém. Oddělovačů je uvnitř buď moc málo, nebo jsou moc velké. Pokud máte objektivů víc, než je přepážek, tak musí ležet na sobě navzájem, čímž hrozí, že se poškodí. Nebo vaše brašna nemá žádnou přepážku čistě na baterie, mikrofon a další malé příslušenství. Proto taky Shimoda přišla s perfektním řešením. 

Dalo se to očekávat. Modularita je jejich přednost a tyto přepážky tomuto slovu dávají nový smysl. Můžete si jedno oddělení vertikálně rozdělit na dvě a ještě do boku upevnit malou kapsu na baterie, či filtry.

Dividery jsou dělané z kvalitních materiálů. Pevné základy jsou pokryté jemným plyšem, suché zipy jsou pevné. Předem tvarované ohyby Vám umožňují spousty různých tvarů a využití.

Díky tomu, že drtivá většina fotografických brašen využívá suchého zipu na organizaci vnitřního prostoru jsou Shimoda dividery použitelné na téměř všechny značky brašen a batohů. Není třeba se omezovat pouze na jednoho výrobce.

Parametry

Parametry

Shimoda Divider Pocket Kit pro DSLR - sada přepážek s uzavíratelnými kapsami do insertů. Jedna velká použitelná na šířku přes celý Shimoda Core Unit a dvě menší na drobnější předměty. Je skvělý pro lepší organizaci drobných předmětů, jako jsou baterie, powerbanky, externí disky a atp.

Obecné

Fyzikální specifikace

Hmotnost 140 g

Ostatní

Číslo produktu 520-210
Značka Shimoda
Nadstandardní záruka 5 let

Zobrazit parametry