Magazín

Produktové aktuality

Využijte slevu až 8 000 Kč na bezzrcadlovku Sony Alpha A7 III nebo A7 II

Lucie VořechováAktualizováno: 13. 2. 2023 v 16:11 • Rubrika: Produktové aktuality

Využijte slevu až 8 000 Kč na bezzrcadlovku Sony Alpha A7 III nebo A7 II

Zvažujete upgrade své techniky? Vyberte si z osvědčených a oblíbených modelů od společnosti Sony. Konkrétně model Sony A7 III a A7 II jen do 25. 2. 2023 zakoupíte se slevou až 8 000 Kč! Jedná se o full-frame fotoaparáty, které využijete napříč fotografickými žánry, své uplatnění však najdou i ve videotvorbě.

Obsah

Sony Alpha A7 III

Fotonadšence, profesionály a videomakery osloví svými funkcemi Sony Alpha A7 III. Full-frame bezzrcadlovka se senzorem Exmor R BSI CMOS a obrazovým procesorem BIONZ X disponuje rozlišením 24 Mpx. Pokud rádi fotíte děti, sportovce nebo zvířata, zaujme vás výkonné automatické ostření až do jasu -3 EV s fázovou detekcí 963 bodů, které zachytí přesně každý snímaný subjekt. 

Fotoaparát Sony | Megapixel

V momentě, kdy byste chtěli zaostřit na jiný objekt, můžete jej zvolit pouhým dotykem obrazovky na displeji. V živém náhledu pak zkontrolujete scénu a finální výstup.

Rozsah ISO je 100 až 51 200, vyfotit tak detail bez znatelného šumu i v horším světle není pro tento model nic složitého. Pomocí 5osé stabilizace jsou snímky ostré i při tvorbě z ruky a díky spolehlivé detekci oka lidí a zvířat vám neuteče jediný moment.

Videotvůrce osloví záznam videa v rozlišení 4K a duální slot, který zajistí, že při větších projektech budete moci využít dvě paměťově karty a tvořit si tak zálohu nebo si rozšířit paměť zařízení.

Cestujete rádi? Tento model vás při vašich cestách nijak nezatíží. S váhou 650 g a kompaktními rozměry se pohodlně vejde do fotobatohu nebo fotobrašny. A pokud byste rádi natáčeli videa na úrovni profesionála, určitě si s sebou nezapomeňte přibalit kvalitní stabilizátor nebo stativ.

Bonus | Megapixel

Na bezzrcadlovku Alpha A7 III můžete nyní využít slevu 7 000 Kč. Konečná cena činí tedy 46 990 Kč. Nezapomeňte také, že během února běží naše speciální akce Bonus. Při nákupu v hodnotě nad 15 000 Kč vám dáme slevový poukaz v částce až 2 000 Kč na příslušenství! 

Chci Sony A7 III

Sony A7 III | Megapixel
Autor: Jana Šafaříková

Sony Alpha A7 II

Full-frame fotoaparát Sony Alpha A7 II se hodí pro středně pokročilé tvůrce, kteří plánují přechod ze zrcátkového modelu na bezzrcátkový. Fotoaparát disponuje 24,3Mpx snímačem CMOS Exmor a obrazovým procesorem BIONZ X.

Zaujme 117 body fázové detekce a vylepšeným hybridním automatickým ostřením, které zvládá sledovat rychle se pohybující subjekty. 5osá stabilizace obrazu eliminuje chvění a otřesy v konečném výstupu, můžete tak fotit i na delší časy bez použití stativu. Hodnota ISO činí až 25 600 a v případě využití režimu bulb zaznamenáte čistě i noční oblohu. Při sekvenčním snímání fotoaparát zvládne až 5 snímků za sekundu

Sony A7 II | Megapixel

Hledáček je elektronický s rozlišením 2 359 000. Pokud však upřednostníte větší obraz, osloví vás LCD výklopný displej s živým náhledem. Ten ocení i nadšenci do videotvorby, kteří díky němu budou mít přehled o nahrávané scéně a budou moci kreativně pracovat s kompozicí nebo perspektivou. 

Tělo fotoaparátu váží pouze 350 g. Můžete jej s sebou vzít na dobrodružnou výpravu a díky příslušenství Peak Design Capture Camera Clip ho mít stále při ruce. 

K modelu je vhodné rovnou pořídit i všestranný objektiv FE 28-70 mm OSS. Ten využijete jak pro focení portrétů, street foto či krajiny, tak i na reportáže. Jeho světelnost f/3,5-5,6 umožňuje fotit v horších světelných podmínkách a oddělit snímaný objekt od svého pozadí. 

Aktuálně model Sony Alpha A7 II společně s univerzálním objektivem FE 28-70 mm OSS zakoupíte za pouhých 28 990 Kč 

Chci výhodný set

Krajina | Megapixel
Autor: Jiří Zadina

Plánujete výměnu staré techniky za novou? 

Prodejte nám svou starou funkční techniku a my vám za ní přihodíme až 20% výkupní bonus na pořízení nové. Zkuste si v naší kalkulačce, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Sony | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.