Magazín

Blog

Zapojte se do červnové fotosoutěže na téma OUTDOOROVÁ CESTOVATELSKÁ FOTOGRAFIE

Martin LukešVydáno: 1. 6. 2018 v 9:00 • Rubrika: Blog

Zapojte se do červnové fotosoutěže na téma OUTDOOROVÁ CESTOVATELSKÁ FOTOGRAFIE

Počasí a především pak teploty jsou podle meteorologů o 40 dnů napřed, takže červnová nálada je doslova letní. Podobné počasí přímo vybízí k tomu, aby člověk sbalil batoh, zabalil řízky do alobalu, nachystal fototechniku a někam vyrazil. Je jedno jestli to jsou nějaké exotické kraje nebo kopce za humny. Důležité je si odpočinout od pracovního shonu, zarelaxovat v přírodě a při troše štěstí si přivézt i nějaké parádní záběry z cest. A o tom přesně bude naše další kolo celoroční soutěže ROK S MEGAPIXELEM, jehož název zní OUTDOOROVÁ CESTOVATELSKÁ FOTOGRAFIE.

Obsah

Dubnové téma soutěže - OUTDOOROVÁ CESTOVATELSKÁ FOTOGRAFIE

Červen je prvním z letních měsíců a toto období s sebou přináší celou řadu volnočasových aktivit. Mezi ty nejoblíbenější patří zcela jistě cestování ať už na kratších výletech nebo během několikadenní dovolené. A právě s cestováním souvisí další kolo naší celoroční fotosoutěže ROK S MEGAPIXELEM 2018. Přihlaste se do soutěže a podělte se s námi o své cestovatelské fotografie. Téma je opravdu široké a jedinou podmínkou je, že by mělo jít o outdoorové fotografie, tedy snímky z divoké přírody.


foto: archiv Martina Gebarovská

Upřesnění tématu

V tomto měsíčním kole nemusíte hledat žádné kličky. Zadání soutěže budou splňovat všechny fotografie z divoké přírody. Nenahrávejte tedy prosím do soutěže snímky řepkového pole v kopcích za humny se stožáry vysokého napětí a sousední vískou v pozadí. Bezesporu je to sice outdoor, ale s cestováním to zas tak moc společného nemá. Vyrazte proto do skutečné divočiny, do hor, do lesů a skal a staňte se na chvíli pomyslnými dobyvateli nepoznaných míst.


foto: archiv Martina Gebarovská

Garantka soutěže - Martina Gebarovská

Je známá především jako Dreaming and Wandering, je cestovatelka a fotografka. Odmalička sledovala dokumenty a cestopisy, listovala v atlasech. A měla velké cestovatelské sny. Vystudovala režii a střih na filmové škole a už během školy pracovala na řadě lukrativních projektů. Ale touha cestovat byla silnější než touha po slávě na červených kobercích. V roce 2011 opustila práci v pražské filmové produkci, opustila rodinu i přátele a téměř veškeré jistoty a s kapsami téměř prázdnými odletěla na Zéland. Od té doby krosnu ze zad skoro nesundala. Aby mohla cesty kvalitněji dokumentovat, pořídila si v začátcích cestování první zrcadlovku (Canon 60D) a začala se učit fotit od píky. Nyní je českým ambasadorem pro Canon a je jedním z lektorů Bohemian Journey a průvodcuje foto tripy v kanadských Rockies.

facebook.com/dreamingandwandering

instagram.com/dreamingandwandering

zasvymsnem.com


foto: archiv Martina Gebarovská

Technika garanta


foto: archiv Martina Gebarovská

Partner soutěže je Canon, tradiční výrobce fototechniky

 

 

foto: archiv Martina Gebarovská

Tématické kurzy a workshopy


foto: archiv Martina Gebarovská


Fotosoutěž na téma OUTDOOROVÁ CESTOVATELSKÁ FOTOGRAFIE končí o půlnoci 30. 6. 2018 a v zápětí startuje další kolo celoroční soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2018. V něm se budeme věnovat SPORTOVNÍ FOTOGRAFII MOBILEM


foto: archiv Martina Gebarovská


Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.