Magazín

Blog

Jak jsme se účastnili olympiády i dobrodružné výpravy za pokladem

Iva ŘeřichováAktualizováno: 28. 7. 2023 v 11:13 • Rubrika: Blog

Jak jsme se účastnili olympiády i dobrodružné výpravy za pokladem

Jednou ročně se všichni z Megapixelu vypravíme mimo prodejny a kanceláře na společný teambuilding. A nejinak tomu bylo i letos. Jeden pěkný květnový víkend jsme vyrazili z Prahy, Brna a Ostravy a setkali se na dobrodružství u Sečské přehrady.

Obsah

I když nám on-line doba i mobilní telefony umožňují být v denodenním kontaktu s kolegy ze všech tří měst, nic se nevyrovná osobnímu setkání. A právě proto se jeden víkend v roce všichni sjedeme do místa, které se nachází zhruba na půli cesty, a užíváme si zde zábavných teambuildingových aktivit. 

Protože správný teambuilding je především o utužování vztahů a týmovém duchu, hned v sobotu si organizátoři na nás připravili olympiádu. Ale ne ledajakou, byla to Mini Megaolypiáda.

Šest týmů se utkalo o medaile ve sportovních kláních. Kromě florbalu, ping pongu nebo mini golfu jsme se vrátili na základní školy a zahráli si i vybíjenou. 

I když jsme se do turnajů všichni pustili s největší energií, nakonec jsme se přece jen řídili heslem, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, a odpoledne si užili. 

Na druhý den na nás čekala dobrodružná výprava za podkladem, který podle místní pověsti v těchto místech zakopal průkopník cestovatelské fotografie Francis Bedford. No, možná to není místní pověst, ale pověst tradující se v Megapixelu, ale poklad jsme se hledat vypravili i tak. 

Nebyla by to správná dobrodružná výprava, kdyby nás po cestě nezastihlo několik překážek, které jsme společnými silami museli  překonat. Ať už se jednalo o výběrčího mýtného, překonání propasti nebo lovu divokých prasat, díky indiciím jsme získali klíče, které nám otevřeli poklad. 

A ptáte se, kdo nakonec vyhrál? Přece my všichni. 

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.