Magazín

Produktové aktuality

Mistrovství práce s DSLR

Aktualizováno: 6. 6. 2012 v 19:30 • Rubrika: Produktové aktuality

Mistrovství práce s DSLR

Nová kniha od Institutu digitální fotografie Mistrovství práce s DSLR nabízí jako první opravdu vyčerpávající odpovědi na všechny vaše otázky týkající se práce s DSLR.

Obsah

Mistrovství práce s DSLR

Vše, co jste chtěli vědět o digitální zrcadlovce a nikdo vám to neuměl vysvětlit

Fotografie zažila v posledních 10 letech radikální přerod a digitální zrcadlovky se staly fenoménem dnešní doby. Je paradoxem, že DSLR řadě uživatelů přináší po pořízení zklamání ze zhoršené kvality jejich fotografií ve srovnání s kompaktními přístroji. A důvod? DSLR je kreativní nástroj, který dává fotografovi výrazně bohatší prostor pro tvůrčí přístup. Zároveň však vyžaduje mnohem více fotografického umu, znalostí a zkušeností, protože na rozdíl od kompaktů nechává většinu rozhodnutí na fotografovi.

Kniha Mistrovství práce s DSLR jako první nabízí opravdu vyčerpávající odpovědi na všechny vaše otázky týkající se práce s DSLR. Jde o původní českou publikaci, na které tým lektorů IDIFu pracoval skoro rok. Autorem textu je Roman Pihan, který se problematice práce s DSLR věnuje soustavně již přes pět let. Začtěte se do této unikátní knihy a najděte odpovědi na své otázky.

V knize mimo jiné naleznete:

  • 220 stran textu s konkrétním popisem všech funkcí DSLR
  • návod jak otestovat svojí DSLR
  • podrobného průvodce nákupem objektivů, blesků a dalšího příslušenství
  • více jak 400 ilustračních fotografií
  • přes sto kreseb, grafů a několik desítek tabulek pro pohodlné nalezení informací

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.