Magazín

Produktové aktuality

Plynulý a rychlý autofokus? Poznejte nový objektiv Sony FE 20-70 mm pro videotvůrce

Lucie VořechováAktualizováno: 17. 1. 2023 v 16:34 • Rubrika: Produktové aktuality

Plynulý a rychlý autofokus? Poznejte nový objektiv Sony FE 20-70 mm pro videotvůrce

Společnost Sony dnes představila nový full-frame objektiv vhodný pro natáčení videí i fotografování. Model Sony FE 20-70 mm f/4 řady G nabízí skvělé rozlišení po celý svůj rozsah a rychlý autofocus pro přesné záběry.

Obsah

Sony FE 20-70 mm f/4 G

Nový širokoúhlý objektiv Sony FE 20-70 mm se řadí mezi objektivy se standardním zoomem a své uplatnění najde napříč fotografickými žánry.

Vylepšená optická konstrukce objektivu, která využívá tři prvky ED, dva prvky AD a jeden asférický člen, poskytuje vysoké rozlišení od rohu k rohu. Pro přesné záběry využijete rychlé a tiché zaostřování, kterého bylo docíleno pomocí dvou lineárních motorů XD. Minimalizovaný focus breathing a funkce posunu zaostření při zoomování činí z tohoto objektivu ideální volbu pro tvorbu obsahu, pořizování videozáznamů nebo fotografování.

Konstantní světelnost f/4 je zachována po celý rozsah ohniska, focení v horším světle tak není překážkou. Kruhová clona s 9 lamelami vytváří příjemně rozostřené kruhové pozadí s efektem bokeh a zajišťuje oddělení foceného subjektu od svého pozadí. Při videotvorbě oceníte plynulý a rychlý výkon automatického ostření s minimálním zvětšováním a zmenšováním obrazu. 

chci Sony

Sony objektiv | Megapixel

Všestranný objektiv Sony FE 20-70 mm s vámi udrží krok za každého počasí. Je odolný vůči prachu, vlhku a zvládne náročné situace, které tvorba pod širým nebem přináší. Jeho přední optický člen je opatřený fluorovou vrstvou, která odpuzuje vodu, olej a další nečistoty. Zároveň tato vrstva usnadňuje čištění objektivu od prachu nebo třeba otisků prstů. Dovybavte se čisticí sadou, díky které si usnadníte péči o optiku a i následnou postprodukci.

Při své práci jistě oceníte možnost doplnit objektiv o fotografický filtr s průměrem 72 mm. Vhod přijdou i jeho kompaktní rozměry a váha pouhých 488 g, která nijak nezatíží váš fotobatoh

chci Sony

Vyměňte starý objektiv za nový

Plánujete pořízení nového objektivu? Přineste nám svůj starý a my vám přihodíme kromě výkupní ceny i výkupní bonus až 20 %

Podívejte se, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Sony | Megapixel

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.