Magazín

Produktové aktuality

Sony pokračuje v inovacích a představuje druhou verzi univerzální FE 24-70 mm f/2,8 GM II

Tom KalousAktualizováno: 27. 4. 2022 v 16:13 • Rubrika: Produktové aktuality

Sony pokračuje v inovacích a představuje druhou verzi univerzální FE 24-70 mm f/2,8 GM II

Společnost Sony plní své závazky a představuje další slíbený objektiv FE 24-70 mm f/2,8 GM II ve zcela novém kabátu. Co nového na rozdíl od předchůdce nabídne?

Obsah

Po nedávném představení Sony FE 70-200 mm f/2,8 II je tento střední zoom dalším kouskem skládačky ze svaté trojice, který vám pomůže k dosažení lepších fotek a videí! A v čem že je nová Sony FE 24-70 mm f/2,8 GM verze II lepší?

Přizpůsobení novým potřebám

Je tomu dlouhých 6 let, kdy byla představená první verze a za takto dlouhou dobu se spoustu požadavků na výkon i výstup změnilo a hlavně se neskutečně vylepšily snímače fotoaparátů, kterým je nutné se vyrovnat. Novinka FE 24-70 mm f/2,8 GM II se dočkala vylepšení obrazové kvality, zrychlení automatického ostření a také se o něco málo zmenšila.

Profesionální výstup

Každému z nás záleží na optické kvalitě výstupu. Kdo říká, že ne, ten neříká pravdu a fotky si zvětšuje na 200 % a zkoumá ostrost. Nový objektiv má optickou konstrukci postavenou tak, aby co nejlépe eliminovala nežádoucí odlesky, aberaci i zkreslení. Sony dokonce uvádí, že se ostrost rovná kvalitě pevných objektivů, což u univerzálních zoomů není vůbec běžné.

Rychlost a přesnost

Automatické ostření je klíčovou vlastností objektivů a v mnohých žánrech je i tou nejdůležitější. Sony FE 24-70 mm f/2,8 GM verze II má celkem 4 XD lineární motory, které ostří velice rychle, precizně a přesně. Navíc hravě zvládnou ostřit 30 snímkové sekvence u Sony A1 a u videí krásně sledují zaostřený subjekt po celou dobu záznamu. Navíc u videa je zde opět eliminace tzv. dýchání objektivu při přeostření. Zkrátila se také minimální zaostřovací vzdálenost na 21-30 cm z původních 38 cm.

Objektiv pro každou situaci

Víte, proč se objektiv Sony FE 24-70 mm f/2,8 GM II hodí na všechny fotografické žánry? Nejen, že má univerzální zoom od širokého po středně dlouhé ohnisko, perfektní optickou kvalitu, ale je také o 16,1 mm kratší a o 191 g lehčí. Důležitá je také jeho odolnost, která vás podrží ve většině situací a nebude vás při jakémkoliv tvoření nikterak limitovat. Novinkou je také adaptace kroužku na změnu clony.

Nečekejte na změnu, jděte do toho hned!

Novinka vás vyjde na 61 990 Kč. Pokud ale využijte naši speciální akci, kdy při výměně první verze Sony FE 24-70 mm f/2,8 GM dostanete 20% bonus k výkupní ceně nějaký ten tisíc ušetříte!

A jestli si nejste nákupem jistí, stavte se tento víkend 29. - 30. 4. na pražské prodejně, kde budou probíhat Sony Alpha dny a novinka Sony FE 24-70 mm f/2,8 GM II tam bude k vyzkoušení!

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Ukázkové snímky

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.