Magazín

Produktové aktuality

Vítězství v soutěži WebTop100 2007!

Aktualizováno: 3. 11. 2007 v 12:41 • Rubrika: Produktové aktuality

Vítězství v soutěži WebTop100 2007!

Před několika měsíci jsme se rozhodli porovnat kvalitu naší internetové prezentace a přihlásili jsme se do prestižní soutěže WebTop100. V rámci 6. ročníku bylo vyhlášeno 11 oborových kategorií, ve kterých změřilo síly celkem 158 českých webů.

Obsah

Hlavním cílem soutěže je zhodnocení úrovně webových prezentací českých firem. Do odborné poroty zasedlo pod předsednictvím exministrině informatiky Dany Bérové 40 odborníků, kteří hodnotili kvalitu webů. Dále experti na konkrétní obor, kterých se týkaly oborové žebříčky. Každý web tak hodnotilo minimálně devět porotců.
Oborové žebříčky byly letos následující: Auto-moto, IT, Finance, Telekomunikace, Transport, Průmysl, Energie, Obchod a prodej, Cestovní ruch, E-shop a Potravinářství a gastronomie.

Náš web jsme přihlásili do kategorií E-shop a Obchod a prodej.

S velkou radostí oznamujeme, že jsme dosáhli obrovského úspěchu. V obou kategoriích jsme s převahou zvítězili a úspěch jsme korunovali druhým místem v absolutním pořadí!

Výsledky kategorie E-shop

  1. MEGAPIXEL s.r.o. - 95,4
  2. Natural Medicaments s.r.o. - 87,5
  3. MANUTAN s.r.o. - 83,7

Výsledky kategorie Obchod a prodej

  1. MEGAPIXEL s.r.o. - 95,4
  2. Freeport Leisure (Czech Republic), s.r.o. - 93,6
  3. XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. - 92,0

Každý web mohl získat maximálně 100 bodů.

Celkovým vítězem WebTop 100 2007 se stala Česká pojišťovna a v dalších oborových kategoriích zvítězili následující firmy: Škoda Auto, PeckaDesign, Hypoteční banka, T-Mobile, České aerolinie, LINET, Pražská energetika, Město Mariánské lázně a HAMÉ a.s.

Kompletní výsledky, pravidla soutěže a hodnocená kritéria najdete na webu WebTop100. Hezký a přehledný článek vyšel mimojiné na serveru o českém internetu www.lupa.cz. Pořádání soutěže se ujalo konzultační a poradenské centrum Dobrý web společnosti Internet Info. Vyhlášení výsledků proběhlo 30. října 2007 v Restaurant & Cocktail baru p.m. v Praze.

Závěrem bych rád poděkoval tvůrcům našeho webu firmě PeckaDesign, která se mimochodem stejně jako my letos zúčastnila soutěže poprvé a zaznamenala nemalé úspěchy. Děkuji také poradenské firmě H1.cz, která nám dlouhodobě s webem a jeho propagací pomáhá a také celému týmu Megapixel, který se o zajímavý obsah webu stará.

Tomáš Matějček
ředitel společnosti

 

E-shop | Megapixel Obchod a prodej | Megapixel

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.