Magazín

Produktové aktuality

Zachyťte zimu s fototechnikou Canon, nyní s cashbackem až 12 500 Kč!

Lucie VořechováAktualizováno: 1. 11. 2022 v 8:46 • Rubrika: Produktové aktuality

Zachyťte zimu s fototechnikou Canon, nyní s cashbackem až 12 500 Kč!

Obnovte svou techniku a zaznamenejte zimní radovánky s novým fotoaparátem nebo objektivem Canon.

Obsah

Podmínky akce

Nakupte od 1. 11. 2022 do 31. 1. 2023 vybranou techniku Canon a získejte až 12 500 Kč zpět. Stačí svůj nový produkt registrovat nejpozději do 28. 2. 2023 na stránce Canon a částka je vaše!

Zobrazit celou nabídku

Canon EOS R6

S Full frame bezzrcadlovkou Canon EOS R6 získáte fotografie s rozlišením 20 Mpx a videa v kvalitě 4K. Díky obrazovému procesoru DIGIC X je zajištěný rychlý a spolehlivý autofokus se zdvojenými body Dual Pixel CMOS AF II.

Výsledkem režimu detekce tváře a očí jak lidí, tak zvířat, jsou ostré výstupy i při běhu nebo otáčení snímaného subjektu. To využijete jak při focení, tak natáčení videí. 

Canon EOS R6 | Megapixel

5osá stabilizace obrazu IBIS s detekcí pohybu spolupracuje s objektivy Canon RF. I při tvorbě z ruky tak docílíte korigovaných horizontálních i vertikálních posunů a klopení. Dlouhé časy či natáčení videí bez stativu tak není překážkou. Při sekvenčním snímání zachytíte až 20 snímků za sekundu

Přes vystavěné rozhraní WiFi připojíte fotoaparát k chytrému telefonu či k síti a můžete rovnou přesunout soubory do svého zařízení nebo bezzrcadlovku dálkově ovládat pomocí aplikace Camera Connect a EOS Utility po propojení s počítačem. 

Canon EOS R6 | Megapixel
Autor: Jan Zálešák

S váhou 680 g se jedná o lehký model, který zužitkujete na svých výpravách. Doplnit ho můžete o univerzální objektiv 24-105 mm f/4-7,1 IS STM, který je lehký a kompaktní a pro svůj široký rozsah ho využijete pro velké spektrum fotografických žánrů. Soustava čoček o 13 členech v 11 skupinách, 7lamelová clona a STM motor zajišťují ostré snímky s příjemným efektem bokeh v pozadí. 

Chci Canon R6

Canon RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM | Megapixel

Při nákupu fotoaparátu Canon EOS R6 nebo výhodného setu Canon EOS R6 + 24-105 mm f/4-7,1 IS STM obdržíte po registraci cashback až 6 250 Kč.

Canon EOS R5

Full-frame CSC Canon EOS R5 tělo je osazený 45Mpx CMOS snímačem, který zvládne video v 8K. Procesor DIGIC X dokáže snímat v rychlosti až 12 snímků za sekundu v naprosté tichosti. Záběry jsou ostré do posledního detailu díky vylepšenému automatickému ostření, který zvládne detekovat i zvířata. S vestavěnou 5osou stabilizací dokážete tvořit z ruky bez použití stativu nebo stabilizátoru až o 8 EV

EOS R5 | Megapixel

Režim detekce tváře a očí zajistí, že bude snímaný objekt zaostřený i při nepředvídatelném pohybu a malé hloubce ostrosti. To využijete také při natáčení videí. 

Nahrávejte v 8K a popusťte uzdu své kreativitě při interním snímání ve formátu RAW v rychlosti až 29,97 sn./s. s 10bitovou hloubkou barev a korekcí Canon Log.

Baterie vydrží až 490 snímků a místo pro paměťové karty CFexpress a UHS-II jistí výkonná kombince slotů. To vše zajišťuje delší dobu snímání. EOS R5 je kompatibilní s celou řadou Canon EF objektivů, a to díky RF-EF adaptérům, které vám umožní bezproblémovou integraci.

Zkoumejte nové dynamické způsoby k dosažení vašich uměleckých záměrů v kombinaci s objektivem Canon RF 28-70 mm f/2,0 L USM, který se skvěle hodí pro focení na cestách, portréty, reportáže nebo astro fotografie. 

Chci Canon R5

Canon | Megapixel
Autor: Jozef Sádecký

Při nákupu Canon EOS R5 obdržíte po registraci cashback 11 250 Kč, u objektivu Canon RF 28-70 mm činí cashback 5 000 kč.

Canon RF 24-70 mm f/2,8 L IS USM 

Zoom objektiv Canon RF 24-70 mm oceníte pro jeho vysokou světelnost f/2,8, která umožňuje tvorbu i v horších světelných podmínkách. 3 asférické členy eliminují aberaci a zkreslení, zároveň zlepšují ostrost a kresbu.

Přední optika je opatřená ochranným povlakem, který snižuje výskyt mastnoty a otisků prstů. Doplnit ji můžete o filtr s průměrem 82 mm pro lepší ochranu nebo dosažení speciálních efektů.

Objektiv je vhodný i pro videotvorbu díky velice tichému chodu, který nijak neruší proces natáčení. Univerzální rozsah ohniska je skvělý pro začátečníka i pokročilého fotografa akcí.

Chci RF 24-70 mm

Canon RF 24-70 mm f/2,8 L IS USM | Megapixel
Autor: Tomáš Fečo

Optiku si nyní pořídíte s cashbackem 3 750 Kč. Stačí ji po nákupu registrovat do 28. 2. 2023 na stránce Canon

Zobrazit celou nabídku

Upgradujte svou techniku

Prodejte nám svou starou funkční techniku a pořiďte si novou s výkupním bonusem až 20 %! Kolik za svou stávající fotovýbavu můžete obdržet zjistíte v naší kalkulačce:

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Canon svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.