6340B003AA
zkopírováno do schránky
027348
zkopírováno do schránky
Digitální kamera
Canon EOS C100
- Maximální rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
- Typ paměťové karty: SD
- Značka: Canon
Sháníte Canon EOS C100?
„Canon EOS C100“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 07.10.2016
Kontaktujte nás, poradíme vám

Canon EOS C100
Popis a parametry
Canon EOS C100 je univerzální a cenově dostupná filmová kamera nabízející unikátní kombinaci profesionálního snímání obrazu v rozlišení HD, kompaktního designu a možnosti výměny objektivu poskytuje ideální konfiguraci pro použití jednou osobou.
8,3MP snímač CMOC Super 35 mm a rozlišení Full HD
Snímač CMOS Super 35 mm s 8,3 megapixelu, zkonstruovaný a vyrobený společností Canon speciálně pro pořizování videozáznamů, poskytuje 3kanálové RGB zpracování pro záznam v rozlišení Full HD. Poskytuje jedinečné obrazy ve vysokém rozlišení s vysokou citlivostí, nízkým šumem, omezením efektu "rolling shutter" a nádhernou mělkou hloubkou ostrosti.
Vysoká citlivost, nízký šum
Záběry při zvýšené citlivosti, ale s nízkým šumem, lze pořizovat až do ISO 20000, takže kameru lze použít v téměř jakékoli situaci snímání.
Záznam MPEG-4 AVCHD rychlostí 24 Mb/s na karty SD
Zaznamenávejte soubory s kompresí MPEG-4 AVCHD / H.264 rychlostí 24 Mb/s (4:2:0) na dvě paměťové karty SD, SDHC nebo SDXC, a to s možností předávání záznamu nebo současného záznamu. Výstup nabízí rozhraní HDMI s funkcí zámku, AV a USB.
Gama korekce Canon Log
Vestavěná gama korekce Canon Log poskytuje neutrální kvalitu obrazu s rozsahem 12 EV (dynamický rozsah 800 %) při základním nastavení citlivosti ISO 850. Široký dynamický rozsah poskytuje záznam se stejně širokým záběrem, ale nevyžaduje grading.
Vyměnitelné objektivy EF
Rozšiřte své kreativní možnosti prostřednictvím velmi rozsáhlé řady vyměnitelných objektivů. Bajonet EF je kompatibilní s objektivy Canon 4K EF Cinema a navíc s více než 60 objektivy EF, včetně makroobjektivů a objektivů typu „rybí oko“. Tři vestavěné, ručně ovládané neutrální šedé filtry zvyšují univerzálnost pro snímání.
Kompaktní, modulární a lehká
Ultrakompaktní a lehká kamera EOS C100 je ideální pro použití v těsných prostorách. Základní konfigurace pro pořizování záznamů váží pouhých 1 020 g (bez objektivu), zatímco odnímatelný grip, rukojeť a ovládací panel s nastavitelným úhlem zajišťují maximální manévrovatelnost. Robustní tělo odolné proti stříkající vodě je opatřeno součástmi ze slitiny hořčíku pro dosažení mimořádné pevnosti a odolnosti.
Automatizované snímání
Mezi automatizované funkce, které usnadňují použití jednou osobou, patří jednorázové automatické zaostřování, automatická clona aktivovaná stisknutím tlačítka a automatické vyvážení bílé. Pokud je k zajištění ostrých detailních obrazů potřebné ručně zaostřit, je k dispozici plně ruční ovládání s výkonnou asistenční funkcí zaostřování.
Profesionální zvuk
Pro profesionální záznam zvuku jsou dostupné možnosti LPCM a Dolby AC3. V horní rukojeťi jsou vestavěny dva XLR vstupy a stereofonní mikrofon.
Bezproblémová integrace pracovních procesů
Rozsáhlá podpora NLE umožňuje snadnou integraci do stávajících pracovních procesů následného zpracování.
Podpora služeb CPS
Kamera EOS C100 poskytuje nárok na bezplatnou podporu od služeb CPS (Canon Professional Services) s exkluzivním přístupem k řadě výhod: podpoře služeb CPS při důležitých událostech, přednostnímu provádění oprav (je podmíněno dostupností) a místní podpoře služeb CPS ve vybraných evropských zemích.
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 135 x 170 x 129 |
|---|---|
| Hmotnost | 1020 g |
| Barva | černá |
Bezdrátové sítě
| GPS | Ne |
|---|
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Konektivita / Porty - vstupy | 3,5mm jack (sluchátka), 3,5mm jack (mikrofon), USB |
Obrazový snímač
| Formát snímače | 35mm |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 8,29 Mpx |
| Technologie snímače | CMOS |
| Velikost snímače (mm) | 24,6 x 13,8 |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | DIGIC DV III |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Bodové |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|---|
| Rozlišení hledáčku v bodech | 1555000 |
Displej
| Velikost displeje | 3,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 922000 |
| Výklopný displej | Ano |
Záznam
| Formáty souborů | MPEG-4 |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1920×1080) |
| Stereo zvuk | Ano |
| Snímková frekvence u videa | 30 sn./s |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 6340B003AA |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Aplikace pro přenos dat, jednotka rukojeti s mikrofonem, opěrka palce, grip, deska adaptéru pro základnu stativu, ramenní popruh, krytka elektronického hledáčku, nabíječka baterií CG-930, bateriový zdroj BP-955 |
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Kamera |
Doporučené příslušenství
Doporučujeme

Canon EF CINEMA CN-E 135 mm T/2,2 L F
122 490 Kč

Canon EF CINEMA CN-E 14 mm T/3,1 L F
128 090 Kč

Canon EF CINEMA CN-E 24 mm T/1,5 L F
119 790 Kč

Canon EF CINEMA CN-E 50 mm T/1,3 L F
108 590 Kč

Canon EF CINEMA CN-E 85 mm T/1,3 L F
108 590 Kč
Objektivy
Náhledové monitory / rekordéry
Související články s Canon EOS C100
Související články s Canon EOS C100
Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Novinky ve světě fotografie a videa | Listopad 2025
Listopadové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 11. 2025 v 11:07

Zimní cashback Canon: získejte zpětnou slevu až 17 500 Kč
Pořiďte si novou výbavu od Canonu nebo si ji doplňte o nové produkty a ušetřete! Zakupte si vybrané produkty v období od 20. 10. 2025 do 31. 1. 2026, zaregistrujte je a získejte zimní cashback až 17…
ŽANETA SIKOROVÁ • 17. 10. 2025 v 11:06

Novinky ve světě fotografie a videa | Září 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
30. 9. 2025 v 16:03

Dotazy k Canon EOS C100
Expert Megapixelu
Martin Plíva















Komentáře