PN: 4905524319057, ID: 011448

Digitální kompakt Sony DSC-R1

 • Značka: Sony
 • Rozlišení: 10,3 Mpx
 • Optický zoom: 5 x

Sháníte Sony DSC-R1?

„Sony DSC-R1“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Sony DSC-R1?

Začít s výkupem

Digitální EVF zrcadlovka, CMOS 10,3 Mpx, 5x optický zoom (24-120 mm), F2,8-4,8, ISO 160, 200, 400, 800, 1600, 3200, závěrka 180-1/2000 s, režimy P, A, S, M, elektronický hledáček, LCD 2,0 in, paměťové karty MS, MS PRO, CF I a II, rozhraní USB 2.0, A/V výstup, rozměry 139 x 168 x 97 mm, hmotnost 995 g Produktová sekce: Digitální kompakty Sony

Alternativy k již neprodávanému Sony DSC-R1

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Sony DSC-R1

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Nezvyklá konstrukce vycházející z předchozích řad 717 a 828 zařazuje tento fotoaparátat k velice zajímavým modelům.Konstrukce objektivu ekv. 24-120 mm, jeho 10,3 Mpx CMOS snímač s rozměry 21,5 x
Celá recenze

Kompletní recenze
Sony DSC-R1

Parametry a popis

uquapac

Profesionální kvalita obrazu, integrovaný širokoúhlý objektiv - telefoto čočky a revoluční styl fotografování

Kompaktní profesionální řešení
Sony Cyber-shot R1 je první digitální fotoaparát na světě, který kombinuje vlastnosti velkého CMOS snímače s vysokým efektivním rozlišením 10,3 megapixelu a velmi kvalitního 24-120 mm (35mm) širokoúhlého objektivu Zeiss v jednom zařízení a otočným LCD panelem umožňující okamžité zobrazování. Jedná se o nejnovější průlom v prvotřídní kvalitě obrazu za přijatelnou cenu.

Velký obrazový snímač CMOS s efektivním rozlišením 10,3 megapixelu
Prvotřídní kvalitu obrazu zajišťuje velký obrazový snímač CMOS (efektivních 21,5 mm x 14,4 mm) s unikátním designem podstatně zlepšujícím dynamický rozsah, citlivost a poměr signál/šum. Velkokapacitní snímač Sony CMOS dokáže zachytit víc světla, snížit úrovně šumu, použít vyšší rychlosti závěrky a tím snížit efekt chvění rukou. Výsledkem jsou nádherně čisté snímky věrně reprodukující realitu. Mlhavost snímku je podstatně snížena díky velké citlivosti fotoaparátu, který zároveň snižuje šum prostřednictvím nově vyvinuté funkce Clear RAW NR. Signál je zesilován na každém pixelu, což zajišťuje ultra-rychlý přenos signálu zbaveného nečistot a minimální spotřebu energie.

Kvalita a flexibilita objektivu Carl Zeiss Vario-Sonnar T*
Speciálně vyvinutý širokoúhlý objektiv s pětinásobným zoomem 24-120 mm (35mm) je integrován přímo do těla fotoaparátu Cyber-shot R1. Objektiv se světelností F2,8-4,8 vyhovuje požadavkům pro optimální výkon, sníženou vnitřní odrazovost a rychlé a kvalitní fotografování i při zhoršených světelných podmínkách. Fotografie pořízené fotoaparátem Cyber-shot R1 vynikají svou ostrostí a jedinečnou kvalitou zobrazení barev a kontrastu.

Unikátní „short back focus design“ fotoaparátu Cyber-shot R1 také umožňuje umístění poslední čočky bezprostředně před snímač CMOS, což přispívá k redukci chromatické aberace. U fotoaparátu Cyber-shot R1 byla tato vzdálenost snížena na neuvěřitelných 2,1 mm.

Díky flexibilnímu designu čoček rovněž není nutné vyměňovat objektivy k dosažení požadovaného typu snímku. To z Cyber-shot R1 činí výjimečně rychlý fotoaparát, rychlejší než většina špičkových fotoaparátů. Cyber-shot R1 dokáže například během několika sekund vyfotografovat makro snímek motýla, přiblížit vzdálený objekt a následně vyfotografovat širokoúhlý snímek krajiny, a to vše bez výměny objektivu.

Pevný objektiv Cyber-shot R1 zaručuje prodlouženou životnost fotoaparátu a snížení rizika vniknutí prachu nebo cizích těles, které by při vícenásobných výměnách objektivů mohly poškrábat nebo poškodit snímač. Sestava čoček vyrobená speciálně pro Cyber-shot R1 je složena z 10 skupin 12 prvků, z nichž čtyři jsou asférické.

Partnerství Sony a Carl Zeiss
Ve spolupráci s Carl Zeiss vyvinulo Sony velmi kvalitní a vysoce výkonné čočky umožňující dosažení vyššího kontrastu a rozlišení i na okraji snímků. Čočky fotoaparátu Cyber-shot R1 byly vytvořeny prostřednictvím stimulace MTF (Modulation Transfer Function) a chromatické aberace. Navíc technologie Carl Zeiss T* spočívající v mnohovrstevném opláštění čočky, která je vysoce hodnocena profesionálními fotografy na celém světě, zajišťuje vyšší kvalitu snímků se zásadní redukcí negativních efektů jako například vznik duchů.

„Real Imaging Processor“ procesor pro špičkový výkon
Real Imaging Processor pro Cyber-shot R1 byl zdokonalen, aby poskytoval detailnější, čistší a živější barvy. Přesnost vyrovnání úrovně bílé barvy byla také vylepšena k rozlišení mezi venkovním fotografováním a fotografováním v místnosti a přesnější reprodukci barev. Mikroprocesor byl ještě lépe uzpůsoben pro velký obrazový snímač CMOS, což má za následek kratší reakční čas a podstatně sníženou úroveň obrazového šumu. Velmi nízká spotřeba energie, efektivita spotřeby energie STAMINA a využití inteligentní baterie InfoLITHIUM umožňují fotoaparátu Cyber-shot R1 nafotit neuvěřitelných 500* snímků na jediné nabití.

Otočný LCD panel k bezkonkurenčnímu fotografování
Velký otočný dvoupalcový LCD panel fotoaparátu Cyber-shot R1 umožňuje revoluční přístup k fotografování, který je v dané třídě unikátní. V kombinaci s velmi jasnou obrazovkou (světelnost 600 Cd/m2) umožňuje její otočná funkce fotit z horizontálních nebo vertikálních úrovní, vysokých či nízkých úhlů nebo od pasu, což znásobí kreativitu uživatele.

Vysoká citlivost pro snížení rozmazání
Efekt rozmazání snímku se daří podstatně omezit díky vysoké citlivosti fotoaparátu Cyber-shot R1. Tradičně vedla vyšší citlivost fotoaparátu ke zvýšení šumu, avšak nyní využití velkého snímače CMOS a nově vyvinuté funkce Clear RAW NR je poměr signál/šum značně vylepšen. Originální algoritmový systém Clear RAW NR snižuje barevný a světelný šum a s využitím volitelné citlivosti režimu ISO (až do ISO 3200) umožňuje fotit s výrazně vyšší citlivostí než současné modely Cyber-shot. To zajišťuje snímky s menší úrovní šumu a jemnějším detailem. Tuto vlastnost ocení uživatel zejména u fotografování při slabém osvětlení nebo fotografování pohybujících se objektů.

A.G.C.S. pro barevné rozlišení a optimální kontrast
Cyber-shot R1 využívá pokročilý systém řízení gradace (Advanced Gradation Control Systém) k dosažení optimálního kontrastu snímků. Schopnost vyhodnotit rozdělení jasu na obrazovce a použít vhodné zakřivení Gamma (distribuce jasu) znamená, že snímky mohou být měněny v reálném čase za jasně definované snímky. Například zachycení obrázků v obtížném prostředí, například u málo osvětleného objektu před velmi jasným pozadím není pro Cyber-shot R1 problémem. Díky systému A.G.C.S. lze jasnost vybalancovat a dosáhnout rovnoměrného osvětlení obrázku.

Pokročilé zobrazení k živému náhledu (live preview)
Můžete využít živého náhledu (live preview) snímku, jehož expozici připravujete, abyste jasně viděli výsledek ještě před fotografováním. Dokonalejší rozvržení displeje na Cyber-shot R1 ukazuje základní nastavení fotoaparátu jako je rychlost závěrky, hodnotu F a EV diagram ve spodní části LCD a EVF, aniž by docházelo k překrývání předmětu v oblasti zobrazení. Kromě základního vybavení usnadňují fotografování následující funkce:

histogram - Displej zobrazuje již při fotografování sloupcový diagram, který je ideální pro nastavení jasu. Navíc, při přehrávání se histogram rovněž zobrazuje u každé ze tří oddělených RGB barev, což je ideální pro kontrolu podrobného vyvážení každé barvy a jejich následné přizpůsobení.

zebrový vzor - Využívá černé a bílé pruhy (zebrový vzor) k označení oblastí, kde jas převyšuje určitou úroveň, čehož výsledkem jsou vypálené oblasti (burnt-out highlights). Expozice může být v takovém případě nastavena podle potřeby.

mřížky - Účinný pomocník při fotografování horizontálního nebo vertikálního předmětu. Je možné také umělecké a kreativní využití ke kompozici snímku do určitého vzoru.

rozšířené zaostření - Zaostřovací bod se při použití manuálního zaostření objevuje v rozšířeném zobrazení, což umožňuje větší přesnost zaostření.

Vyberte si svůj obrazový režim JPEG
Uživatelé fotoaparátu Cyber-shot R1 si mohou vybrat ze tří obrazových režimů JPEG:
- standardní (sRGB): je v Sony vyvinutý proces barevné aritmetiky (colour arithmetic process) využívaný všemi fotoaparáty Cyber-shot, protože nabízí přirozenou a věrnou reprodukci barev.
- sytý (SRGB): snižuje jas a zdůrazňuje primární hloubku barev pro působivé výsledky s červenou, zelenou a modrou, podobně jako barevnou sytost diapozitivu. Scény jako sytě modrá obloha, intenzivně červená květina a spektakulárně zelená krajina budou zobrazeny v živých barvách.
- Adobe RGB: zvýšený rozsah (rozpětí barev) pro větší barevný prostor a lepší reprodukci splní požadavky na profesionalitu a vysokou kvalitu zobrazovacího prostředí jako třeba u stolního edičního systému Adobe Photoshop.

Konvertor obrazových dat SR pro flexibilitu úpravy snímků
Režim RAW je samozřejmě k dispozici i nejnáročnějším uživatelům a umožňuje nejvyšší kvalitu snímků bez komprese, přičemž uchovává původní data RGB a nastavení fotoaparátu. Dodávaný vyvolávací software RAW (konvertor obrazových dat SR) je zvláště všestranný ve srovnání s konkurenčním software. Zahrnuje rychlé zpracování, zobrazení a vyvolání, se zlepšenou operabilitou jako například duální náhled a navigační okna. Software umožňuje úpravu úrovně bílé barvy a expozice, barevné režimy jako Vivid a Standard a nabízí vysokou kompatibilitu s Adobe Photoshop.

Sdílení
Cyber-shot R1 rovněž nabízí PictBridgeTM, tedy standard pro tisk přímo na fototiskárnu, například Sony DPPFP50. Snímky mohou být pohodlně vytištěny při využití volby USB Direct Print.

Další fáze
Cyber-shot R1 disponuje řadou specializovaného volitelného příslušenství k rozšíření fotografických možností, od širokoúhlých a přibližovacích čoček po ND a PL filtry, od pouzder a tašek po různé externí blesky.

Ve vašem jazyce
Sony rozšířilo výběr jazykového menu v případě Cyber-shot R1 na závratných 15 jazyků. Jde o další významný příspěvek k usnadnění jeho používání. Jazykové menu nyní zahrnuje češtinu, dánštinu, holandštinu, angličtinu, finštinu, francouzštinu, němčinu, maďarštinu, italštinu, norštinu, portugalštinu, ruštinu, španělštinu a švédštinu.

Revoluce ve fotografování
Cyber-shot byl od počátku vyvíjen s ohledem na základní priority, tedy kvalitu snímků a operabilitu. Otočný LCD panel umožňuje fotografování z úhlů, u kterých není možné použít digitální SLR. Uvolňovač závěrky je umístěn do ergonomické polohy a všechny funkce podporující kreativní flexibilitu jako ISO, WB, Flash Mode, AF Mode a jednorázový AF jsou umístěny v pohodlné blízkosti levého palce. Všechny primární kontrolky (foto, playback, zvětšení, posun/kontrola zaostření, výmaz) jsou umístěny v dosahu pravého palce.

Rychlá odezva
Procesor Real Imaging uvnitř Cyber-shot R1 byl dále vylepšen, aby v režimu náhledu (preview) byl přístroj připraven fotografovat za pozoruhodných 0,68 sekundy po zapnutí. Zpoždění závěrky činí pouze 0,29 sekundy, zpoždění uvolňovače závěrky je pouhých 0,0075 sekundy a přístroj může vyfotografovat tři snímky za sekundu ve vysokorychlostním režimu (high-speed burst mode).

Ukládání a konektivita
Kompaktní uchování snímků zajišťuje buď Memory StickTM nebo Memory Stick PROTM, ppřípadně Compact FlashTM (typ I/II) umožňuje uchování na médiích Compact FlashTM nebo Micro DriveTM. Možnosti konektivity zahrnují vysokorychlostní USB 2.0, zatímco rozšířená verze rozhraní PictBridgeTM představuje pro Cybershot R1 způsob spojení s kompatibilní tiskárnou bez použití osobního počítače.

Časování expozice
Vedle ručního regulátoru rychlosti ve flexibilním rozsahu od 30 do 1/2000 sekund má Cyber-shot R1 funkci časování expozice, která umožní uživateli řídit čas expozice v závislosti na jeho požadavcích až do 3 minut.

Synchronizace pozadí
S režimem synchronizace pozadí blesk zasvítí přesně před zavřením clony, takže veškeré světelné stopy narůstají směrem k pozadí pohybujícího se subjektu. Tato funkce může být kombinována s obvyklým Slow Synchro režimem (blesk vytváří světelnou stopu ve směru pohybu) k získání originálních a kreativních fotografií za použití blesku.

Přesné manuální zaostřování s one-push AF
Při zaostřování v režimu manuálního zaostřování, tlačítko one-push AF (PUSH AUTO) na levé straně tělesa fotoaparátu pomůže zaostřit předmět snáze a rychleji. Zaostřovací prostor může být rozšířen při použití zaostřovacího rámečku a multi-selektoru, který se ukáže na LCD displeji. Následně může být zaostření manuálně doladěno.

Dokonalejší elektronický hledáček
Nový elektronický hledáček EVF fotoaparátu Cyber-shot R1 má dokonalejší optický systém se třemi čočkami zajišťujícími nižší zakřivení a vychylování a zlepšení pozice náhledu. Rozlišení snímků je také vyšší než u předchozích modelů. Díky optickému senzoru fotoaparát hladce přechází mezi EVF a LCD. Oba tyto režimy využívají zebrový vzor (černé bílé pruhy) i nově vytvořený informační displej.

Monitorovací režim
Cyber-shot R1 nabízí dva různé monitorovací režimy, kompozici obrazu a náhled. Režim kompozice obrazu redukuje kmitání světla pod zářivkovým světlem a displej se rozjasní tak, aby bylo možné lépe vidět objekt. Fotoaparát je proto vhodný k focení v interiérech i ve zhoršených světelných podmínkách. Režim náhledu, na druhou stranu, ukazuje reálné nastavení fotoaparátu jako jsou clona a rychlost uzávěrky, takže je možné potvrdit si rozsah oblasti před stlačením spouště.

Lineární zaměřovač
Pro fotoaparát Cyber-shot R1 vyvinulo Sony vysoce efektivní systém lineárního zaměřování. Tento systém na přímý pohon používá motor bez hnacího tělesa, což má za následek extrémně rychlou reakci a velice přesné zaostření.

Tichý provoz
Jelikož Cyber-shot R1 nemá zrcadlo a žádný zvuk uzávěrky, můžete tento fotoaparát používat diskrétně i v situacích, kde byste váhali použít tradiční přístroj, například na koncertu, v muzeu, nebo na safari.

Dokonalejší upínací podkova
Tato upínací podkova umožňuje bezdrátová připojení, pre-flash a automatická nastavení pro nejlepší expozici. Je vhodná také pro běžné bleskové jednotky analogových fotoaparátů, pokud mají kompatibilní konektory. Samozřejmě Cyber-shot R1 také obsahuje silnou bleskovou jednotku pro pohodlné focení za nedostatečných světelných podmínek a v pohybu.

Základní charakteristiky:

 • velký obrazový snímač CMOS s efektivním rozlišením 10,3 megapixelu
 • objektiv Carl Zeiss® Vario-Sonnar T* 24-120mm (35mm)
 • vysoký MTF výkon
 • otočný 2.0" LCD panel
 • 3 režimy reprodukce barev (Standard/Vivid/AdobeRGB)
 • dokonalejší kontrolní systém stínování
 • High Speed Burst 3,0 fps
 • dvojí drážka pro Memory Stick ™ and Compact Flash™ / Micro Drive™ (typeI/II)
 • využití zebrového vzoru
 • AF na jedno stlačení
 • rychlý provoz (režim náhledu - Start-up 0,68 sec, časový interval uzávěrky 0,29 sec, interval uzávěrky spouště 0,0075 sec)
 • STAMINA baterie (přibližně 500* snímků)
 • RGB histogram
 • prohlížení v reálném čase
 • Dokonalejší upínací podkova pro příslušenství
 • zobrazovací procesor pro expozici
 • Clona/uzávěrka a režim manuální expozice
 • RAW Data Recording
 • AF osvětlovací těleso
 • USB 2.0 High Speed Transfer
 • režim výběru okolí
 • PictBridge™ kompatibilita
 • menu 15 jazyků (čeština, angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština, portugalština, holandština, ruština, švédština, norština, dánština, finština, polština, maďarština)

* Metoda měření je založena na standardním záznamu na Memory Stick™ (CIPA: Camera & Imaging Products
Association).

Ostatní
Značka: Sony
Příslušenství v balení: Baterie InfoLITHIUM NP-FR1, napájecí adaptér AC (AC-LS5), kabel AV, kabel USB, popruh přes rameno, 2x disk CD-ROM, CZ manuál, záruční list
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: EVF kompakt
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 10,3 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 1296x864, 2160x1440, 2748x1856, 3264x2176, 3888x2592
Poměr stran snímku: 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
 
Objektiv
Optický zoom: 5 x
Digitální zoom: 10
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 24-120
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 120 mm
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 35 cm
Pomocné světlo AF: Ano
Možnost použít předsádkové čočky: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 160
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 180
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 3 sn./s
Scénické režimy: Soumrak, Portrét za soumraku, Portrét, Krajina
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 235000
 
LCD
Rozlišení displeje: 134000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: CF (Compact Flash), MS (Memory Stick)
Formáty souborů: JPEG, RAW
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 139 x 168 x 97
Hmotnost: 995 g
 
Filtry
Průměr filtru: 67 mm

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Sony DSC-R1 v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Sony DSC-R1, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Sony DSC-R1

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (13 - 4)

 • 13

  Tršo

  Reaguje na (11) | Dobrý den, sluneční clonu k tomuto fotoaparátu bohužel nemáme v nabídce, zkuste napsat kolegům na dostupnost@megapixel.cz a oni vám ji zkusí poptat u dodavatele. S pozdravem Václav Tršo

  Václav Tršo - Megapixel, Vedoucí prodejny a lektor kurzů, 27.11.2017 | Reagovat

 • 12

  Avatar

  Sháním sluneční clonu k tomuto foťáku Sony DSC R1. Moc prosím kdo ji má nebo o ní ví, dejte vědět. Předem děkuji. Luděk Podsedník, tel. 728494818 kindo@seznam.cz

  Luděk Podsedník, 27.11.2017 | Reagovat

 • 11

  Avatar

  Sháním sluneční clonu k tomuto foťáku Sony DSC R1. Moc prosím kdo ji má nebo o ní ví, dejte vědět. Předem děkuji.

  Luděk Podsedník, 27.11.2017 | Reagovat

 • 10

  Avatar
  Reaguje na 9 | Dobrý den, v téhle té koncepci spol. Sony nenavázala. Koneckonců to bylo v době, kdy tolik neexpandovala v oblasti SLR . Proto bych možná jako nepřímého nástupce viděl právě nějakou zrcadlovku.

  Bohouš Brož - Megapixel, 11.11.2010 | Reagovat

 • 9

  Avatar
  Dobrý den, není nějaký novější fotoaparát, který by se tomuhle vyrovnal? Všude čtu samé chvály a ódy na tenhle foťák, jak má čip jak dsrl, fotí skvěle atd. atd.. Ale už ho nikde neprodávají. Není nějaký takový?..

  Veronika, 10.11.2010 | Reagovat

 • 8

  Bouška
  Reaguje na 7 | Dobrý den, pokud máte potvrzený záruční list, můžete kontaktovat přímo autorizovaný servis Sony, viz http://www.megapixel.cz/servis, kde najdete kontakt.

  Luděk Bouška - Megapixel, 06.05.2008 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  Dobrý den.Prosím Vás o radu.Nevím na koho se obrátit.Koupil jsem si fotoaparát Sony DSC-R1 z internetového e-shopu,ne přímo od Vás,a po roce a půl používání externího blesku se mi patice na usazení blesku začala kývat.Bohužel e-shop kde jsem přístroj zakoupil již zřejmě nefunguje a já mám fotoaparát ještě v záruce.Netušíte zda mohu uplatnit reklamaci ještě někde jinde?

  Tomáš Erler, 05.05.2008 | Reagovat

 • 6

  Bouška
  Reaguje na 5 | Dobrý den, jedná se opravdu o doprodej, takže v březnu již pravděpodobně nebude k dostání. Osobně si myslím, že nebude k dostání daleko dříve...

  Luděk Bouška - Megapixel, 29.11.2006 | Reagovat

 • 5

  Avatar
  Dobry den, za tu cenu, co máte dnes, tj. za 17990 je to uz dobre, myslíte, ze budete tento fotoaparát nabízet jeste v breznu? ted nemám peníze;-)))
  Díky za odpoved

  Honza M., 29.11.2006 | Reagovat

 • 4

  Bouška
  Reaguje na 3 | Jedná se o doprodej a pravděpodobně mají příliš velké zásoby... :) Pokud budete mít zájem, samozřejmě se pokusíme cenu dorovnat.

  Luděk Bouška - Megapixel, 20.11.2006 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím