PN: 8594175350029, ID: 022600

Digitální kamera TrueCam A3

 • Optický zoom: 1 x
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Sháníte TrueCam A3?

„TrueCam A3“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Palubní kamera TrueCam A3 je ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí za nízkou cenu pojistit proti případným komplikacím, které mohou potkat každého řidiče. Stejně tak vám může tato kamera poskytnout spoustu zábavy, zvlášť pokud jedete na dalekou cestu nebo někam do přírody a chcete si uchovat hezké vzpomínky. Navíc si s videokamerou TrueCam A3 můžete natočit zajímavé zážitky přímo za jízdy, aniž byste museli zastavovat nebo složitě hledat, kam jste kameru odložili. Produktová sekce: Kamery do auta TrueCam

Alternativy k již neprodávanému TrueCam A3

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k TrueCam A3

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro TrueCam A3

Parametry a popis

Funkce:

 • záznam v rozlišení FULL HD 1080p
 • funkce nekonečného cyklického natáčení
 • G-SENSOR pro ochranu aktuálního záznamu při nárazu
 • možnost zamykání oblíbených videí/fotografií i během natáčení
 • kompletní české menu a ovládání s volbou dalších jazyků
 • LCD displej pro okamžitou kontrolu záznamu
 • Detekce pohybu – strážce vašeho zaparkovaného vozu
 • Jednoduchá obsluha – přehledné menu, které snadno ovládá
 • Kontrola jasu pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám

 

Natáčení ve FULL HD

Výstup videa je pořizován ve FULL HD rozlišení 1080p, což zajišťuje kvalitní záznam a splňuje nároky moderního uživatele.

Díky tomu tedy nejen snadno identifikujete auto případného silničního piráta, ale zároveň si můžete natáčet kvalitní videa s vysokým rozlišením jen pro svou zábavu.

Nasedněte do auta, vyberte si zajímavou cestu a zcela bez práce si natočte krásné záběry z jízdy.

Časová smyčka

TrueCam A3 nabízí velikou výhodu v tom, že může natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti začne palubní kamera přemazávat nejstarší nahraný záznam, takže nikdy nepřijdete o ty nejaktuálnější záběry.

Nemusíte se tedy nijak bát toho, že byste museli přerušit natáčení z důvodu přeplněné paměti. Navíc si můžete svá oblíbená videa a fotky jednoduše uzamknout a ochránit je tak před náhodným smazáním. Tyto uzamčené záběry se ukládají do zvláštní paměti, takže si bez práce vytvoříte vlastní galerii oblíbených záznamů, které si můžete kdykoliv později přehrát.

G-senzor

Neboli snímač přetížení či gravitační senzor, je snímač, který ve formě grafu zaznamenává směr jízdy ve třech prostorových osách a v případě, že do vašeho vozidla někdo vrazí, přesně zachytí, odkud náraz přišel.

Navíc díky tomuto senzoru kamera pozná, že se s vaším autem něco děje a automaticky uzamkne aktuální záběr, čímž ochrání vaše data před nechtěným smazáním. Je to tedy maximálně praktická funkce pro zachování důležitého materiálu, který jste natočili.
Na výběr máte několik stupňů citlivosti, od 2G (nejcitlivější) po 8G. Snížená citlivost se hodí například v případě, kdy jedete po nerovném povrchu. Kamera pak snímá jen větší nárazy a zanedbává otřesy způsobené hrubostí terénu.

Zamykání videa

V případě, že si chcete uchovat právě natočený záběr, stačí stisknout tlačítko zámku a ten se uloží do zvláštní paměti, čímž při cyklickém natáčení zamezíte jeho přepsání jinou nahrávkou. Tlačítko lze zmáčknout kdykoliv, i během natáčení, takže se vyhnete zdlouhavému hledání videa v galerii.

Takové video nebo fotku pak můžete zase kdykoliv odemknout a smazat ručně. Díky této funkci si můžete vytvářet archiv se svými oblíbenými videi a fotkami beze strachu, že o ně přijdete. Je to další z vlastností kamery TrueCam A3, která vám umožní spojit zábavu z natáčení s bezpečnou jízdou autem.

České menu

Ovládací menu palubní kamery TrueCam A3 je kompletně v češtině, takže vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Samotné menu má snadno srozumitelnou strukturu, ve které se brzy zorientujete a najdete všechno, co potřebujete k jejímu ovládání a nastavení.

Důležité prvky v menu jsou kromě popisků znázorněny i ikonami pro intuitivnější práci s nastavením autokamery.

V případě potřeby je zde i možnost volby jiného jazyka, například angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny atd.

LCD displej

Důležitou součást výbavy TrueCam A3 tvoří LCD displej, díky kterému si můžete nejen zkontrolovat záběr, jaký černá skříňka snímá, ale zároveň vám umožní pustit si záznam z kamery kdykoliv potřebujete, aniž byste se museli připojovat k PC nebo k jinému zařízení. Tato malá obrazovka vám tak poskytne i spoustu zábavy, když si například hned po dokončení zajímavé cesty s přáteli prohlížíte video, které jste cestou natočili.

Když nechcete, aby vás displej při jízdě jakkoliv rušil, stačí ho v menu jednoduše vypnout, nebo lze aktivovat spořič obrazovky a displej se po třech minutách provozu sám vypne.

Detekce pohybu

Kamera je vybavena pohybovým senzorem, takže jakmile se v zorném poli cokoliv pohne, je vše automaticky zaznamenáno.

Získáte tak dokonalý přehled o tom, co se děje v okolí vašeho vozu i v době, kdy nesedíte za volantem. Palubní kamera, nebo též černá skříňka, natáčí nepřetržitě to, co se děje s vaším vozidlem, ať už řídíte osobní automobil, nákladní automobil či autobus. A nezáleží na tom, jestli jste zrovna uvnitř, nebo zrovna spíte v pohodlí domova.

Jednoduchá obsluha

Kamera je nenáročná na instalaci i na obsluhu. Zapíná se automaticky, jakmile je připojena k napájení a přestane natáčet poté, co se přestane napájet. V případě, že chcete změnit nastavení, je vám k dispozici přehledné a intuitivní menu, díky kterému si s kamerou TrueCam A3 bez problémů poradí uživatelé všech generací bez ohledu na technické znalosti.

Díky funkci detekce pohybu pak kamera sama začne nahrávat, když zaregistruje pohyb ve svém zorném úhlu.

Dále máte také na výběr dva typy držáků – standardní odnímatelný a pak držák 3M, který na skle drží permanentně. Kameru však stále můžete kdykoliv vyjmout.

Kontrola jasu

Aby vaše záběry nebyly příliš tmavé nebo naopak přesvícené, můžete si v menu zvolit úroveň expoziční hodnoty. Čím je nastavená hodnota vyšší, tím jasnější záznamy pořídíte a naopak. Díky LCD displeji můžete ihned zjistit, jestli vám zvolená úroveň jasu vyhovuje.

LED osvětlení

Palubní kamera TrueCam A3 obsahuje i funkci v podobě přisvícení LED světlem. Toto je velice praktický prvek, zvláště v případě, že potřebujete zdokumentovat nehodu, když je zrovna tma. Kameru stačí jen sejmout ze skla a vyfotit si co potřebujete.

5MP fotografie

Kamera TrueCam A5 nemusí fungovat jen jako černá skříňka nebo pro dokumentaci cesty profesionálních řidičů. Díky kvalitnímu rozlišení 5 megapixelů najde využití i pro zábavu, ať už fotíte scenérii ubíhající před vaším autem, nebo si chcete vyfotit zajímavé objekty a situace, na které po cestě narazíte.

Obrazový snímač
Rozlišení: 5 Mpx
Rozlišení fotografií: 2592x1944
Poměr stran snímku: 4:3
Počet snímačů: 1
Poměr stran snímače: 4:3
 
Objektiv
Optický zoom: 1 x
 
Zaostřování
Manuální ostření: Ne
Možnost filtrů: Ne
 
Fotografování
Histogram: Ne
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Formáty souborů: JPEG, MOV, MPEG-4
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 64 MB
Integrovaný GPS: Ne
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 30 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Rozhraní: HDMI, USB
Typ akumulátoru: vestavěný
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 90 x 53 x 15
Vodotěsnost: Ne
 
Ostatní
Základní příslušenství: přísavný držák, USB kabel, autonabíječka

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (6)

Zobrazeny komentáře (6 - 1)

 • 6

  Lukeš

  Reaguje na (5) | Dobrý den, verze čipu výrobce bohužel neuvádí.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 18.12.2014 | Reagovat

 • 5

  Avatar

  Dobry den, je tato kamera dodavana jiz s novym video cipem verze 2015? Dekuji.

  Katka, 18.12.2014 | Reagovat

 • 4

  Avatar

  Reaguje na (3) | Dobrý den, ano záleží. Tu co jsem doporučil by měla být dostatečně rychlá. Lze sehnat rychlejší s 45MB/s. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 05.11.2014 | Reagovat

 • 3

  Avatar

  Reaguje na (2) | Děkuji za odpověď. Ještě bych se chtěla zeptat, zda záleží i na rychlosti? U té Sandisk je 30 MB/s. Tak jestli může být i větší nebo menší. Děkuji

  TereKrat, 05.11.2014 | Reagovat

 • 2

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, je jedno jakou kapacitu použijete to záleží na Vás. Ale doporučuji alespoň class 10. Což Sandisk splňuje.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 04.11.2014 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit, kterou paměťovou kartu bych měla spíš k této kameře pořídit? Nevím jestli je lepší 16GB nebo 32GB. Jestli by ta 32GB nezpomalovala zařízení. Dívala jsem se, že máte ve vybraném příslušenství tuto SanDisk Micro SDHC 16GB Ultra 30MB/s Class 10 + Adaptér. Děkuji za odpověď.

  TereKrat, 04.11.2014 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím