PN: truecama5s, ID: 030641

Digitální kamera TrueCam A5s

TrueCam A5s Hodnocení zákazníků: 5.0 z 5 2×

 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
 • Značka: TrueCam

TrueCam A5s Výprodej

TrueCam A5s TrueCam A5s TrueCam A5s

TrueCam A5s je kvalitní profesionální kamera do auta která pořizuje daleko kvalitnější obraz než běžné černé skříňky a bezproblémů na pořízených záběrech rozeznáte SPZ i obličeje osob a to jak ve dne, tak i v noci, to vše s největší ostrostí a detaily. Obrovskou výhodou kamery je jednoduchá manipulace, která Vás neobtěžuje při každodenním používání díky možnosti stálé instalace držáku na kameru a to včetně stálého připojení dobíjení. Díky GPS a aplikaci spolupracující s Google Maps můžete zpětně detailně analyzovat veškeré podrobnosti u již ujetých tras. TrueCam A5s je také ideálním pomocníkem pro pořízení krásných záběrů z míst, kterými projíždíte či při Vašich sportovních motoaktivitách. Produktová sekce: Kamery do auta TrueCam

3 190 Kč

Skladem 3 ks

Objednejte nyní a zboží máte pozítří doma!

Na splátky od 160 Kč Pro spotřebitele Pro firmy

Na protiúčet snadno Začněte výkupem starého

Rezervovat si jej můžete na prodejnách:

Lepší produkt je na dosah!

TrueCam A6 3 590 Kč s DPH

 • Optický zoom: 1 x
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
 • Značka: TrueCam

TrueCam A6 Jen o 400 Kč
víc

Nahoru

Recenze a hodnocení

Hodnocení zákazníků

Zatím je všechno OK.Díky.

Ověřený zákazník
Milan Vácha, 20.07.2019
5 z 5

Další zákaznická hodnocení (2)

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro TrueCam A5s

Parametry a popis

Natáčení ve FULL HD 1080p

Výstup je pořizován ve FULL HD kvalitě 1080p, který je u této kamery do auta natolik kvalitní, že dokáže zachytit i ty nejmenší detaily jako je SPZ, postava a tvář člověka. To vše v nejvyšší kvalitě a při maximální ostrosti. Nezáleží zda natáčíte v noci, ve dne, za špatných či dobrých světelných podmínek.

GPS modul

TrueCam A5s je vybavena GPS modulem. Kromě snímání polohy také měří a nahrává rychlost jízdy. Máte možnost si zvolit, jestli chcete rychlost zobrazovat napevno ve videozáznamu nebo ji jen ukládat do GPS logu. V případě, že nemáte zájem, aby byla Vaše rychlost na videu zaznamenána, stačí tuto funkci vypnout. Zaznamenané údaje si pak můžete pomocí aplikace zobrazit na Google Maps.

Detekce rychlostních radarů

Díky speciální funkci Vás kamera do auta TrueCam upozorní na místa, kde je dobré jet obzvlášť opatrně. Kamera obsahuje databázi stacionárních rychlostních radarů, úsekových radarů, detekcí jízdy na červenou a dalších míst, kde je dobré být ostražitý. Signalizace probíhá pomocí hlasových pokynů včetně upozornění na případné překročení maximální rychlosti. Databáze obsahuje více jak 33 tisíc nebezpečných zón v 36 státech Evropy včetně států jako je například Rusko či Ukrajina. Aktualizaci naleznete zdarma na našich stránkách. Nově si můžete zvolit z 8 různých hlasových upozornění včetně vtipných komentářů od herce Karla Zimy.

Rychlá každodenní instalace

Pří každodenním používání je důležité, aby Vás instalace kamery neobtěžovala.Díky možnosti stálého umístění držáku ve vozidle včetně stálého připojení dobíjení odpadá složitá a obtěžující každodenní instalace kamery a složité každodenní zapojování napájení a volení správné pozice pro natáčení. Kameru jen jednoduše nacvaknete do držáku a můžete vyrazit.

Časová smyčka

Díky kameře do auta TrueCam A5s můžete natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti začne palubní kamera přemazávat nejstarší nahraný záznam. Nemusíte se bát toho, že byste museli přerušit natáčení z důvodu přeplněné paměti. V případě potřeby si můžete video a fotky uzamknout a ochránit je tak před smazáním.

G-senzor

G-senzor neboli také snímač přetížení či gravitační senzor, je senzor, který ve formě grafu zaznamenává směr jízdy ve třech prostorových osách a v případě, že do Vašeho vozidla někdo narazí, přesně zachytí, odkud náraz přišel. Tyto údaje si potom můžete prohlédnout v přehrávači GPS. Díky tomuto senzoru kamera pozná, že došlo k případné kolizi a automaticky zamkne aktuální záběr proti náhodnému smazání.

Zamykání videa

V případě, že si chcete uchovat právě natočený záběr, stačí stisknout tlačítko zámku a záznam se uzamkne, čímž zamezíte jeho přepsání jiným záznamem. Tlačítko lze použít kdykoliv, při prohlížení záznamů nebo v průběhu pořizování záznamu a vytvářet si výběr videí pro archivaci a pozdější použití. Video či fotografii můžete zase kdykoliv odemknout a smazat ručně.

LCD displej s českým menu

Důležitou součást výbavy TrueCam A5s tvoří LCD displej, díky kterému si můžete zkontrolovat záběr jaký černá skříňka snímá, pustit si záznam z kamery či nastavit potřebné funkce kamery. Ovládací menu palubní kamery TrueCam A5s je kompletně v češtině, takže Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Samotné menu má snadno srozumitelnou strukturu.

Detekce pohybu

Vaše autokamera začne automaticky nahrávat, když snímač zaregistruje pohyb a pořídí videozáznam. Díky tomu zachytí kohokoli, kdo by chtěl Vaše zaparkované auto poškodit nebo by v jeho okolí prováděl cokoli nebezpečného. V případě takové nehody pak máte v ruce jasný důkaz, ať už se jedná o zachycení podoby pachatele nebo o zdokumentování SPZ pachatele.

Výměnné polarizační a UV filtry

U kamery do auta TrueCam A5s je možnost jednoduchého nasazení polarizačních CPL filtrů nebo UV filtrů, které se připevňují na objektiv. Polarizační CPL filtr odstraňuje odlesky, takže Vaše záběry zbaví nechtěných světelných odrazů, především ale vyruší zobrazení čelního skla. UV filtr zvyšuje sytost a živost barev, ztmavuje oblohu a odstraňuje opar na vzdáleném obzoru. Výměnné filtry nejsou součástí základního balení.

Noční režim

Abyste měli úplnou jistotu, že černá skříňka pořídí přehledný záběr bez ohledu na světelné podmínky je kamera TrueCam A5s vybavena tou nejlepší optikou a nastavena tak, aby v noci pořídila ty nejlepší možné záběry. Natáčet nebo fotit v noci či za špatných světelných podmínek nepředstavuje žádný problém.

RYCHLÉ VYPNUTÍ LCD DISPLEJE

Díky praktické funkci můžete vypnout či zapnout LCD displej pro případ, že by Vás za jízdy rušil nebo oslňoval. Vypnout displej je možné jak ručně stiskem jednoho tlačítka, ale také pomocí nastavení časového limitu, po jehož uplynutí se displej sám přepne do úsporného režimu.

RYCHLÉ VYPNUTÍ ZVUKU

Díky praktické funkci můžete vypnout či zapnout nahrávání zvuku. Záleží tedy jen na Vás, jestli chcete nahrávat se zvukem nebo bez zvuku, když například telefonujete.

OKAMŽITÉ FOTO

Pokud se ocitnete v takové situaci, kdy chcete pořídit fotku opravdu rychle, poslední co potřebujete, je ztrácet čas přepínáním funkcí nebo otvíráním menu. Proto je na kameře TrueCam A5s tlačítko, které stačí kdykoliv stisknout a kamera vyfotí aktuální záběr. Není tedy třeba nijak měnit nastavený režim. Použít tuto funkci můžete i během natáčení.

KONTROLA JASU

Abyste se mohli vypořádat se světelnými podmínkami, můžete si v menu zvolit úroveň expoziční hodnoty, neboli EV. Palubní kamera TrueCam A5s nabízí několik stupňů jasu. Po ručním zvolení stupně jasu na LCD displeji ihned poznáte, jestli Vám úroveň jasu vyhovuje nebo jestli potřebuje ještě upřesnit.

ZOBRAZENÍ JMÉNA ŘIDIČE

Toto je obzvlášť praktická funkce, zejména v případě, kdy Vaše firemní auto používá více řidičů. Do paměti kamery lze zadat jméno každého z nich, takže v případě jakýchkoliv komplikací můžete dotyčného řidiče bez problémů identifikovat. Pokud je tato funkce zapnutá, zobrazuje se pak jméno řidiče přímo v záznamu.

180° OTOČENÍ OBRAZU

Palubní kamera TrueCam A5s se přizpůsobí tomu, kam ji umístíte. Můžete ji tedy ve svém voze připevnit i vzhůru nohama. Když si zvolíte režim otočení o 180°, obrátí se analogicky obraz i menu a vše, co se na displeji zobrazuje, uvidíte standardním způsobem. Stejně tak se i video nebo fotka nahraje ve správné orientaci.

Obrazový snímač
Rozlišení: 3,7 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Poměr stran snímku: 16:9
Počet snímačů: 1
 
Objektiv
3D objektiv: Ne
 
Fotografování
Expoziční režimy: P
3D režim: Ano
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Dotykový displej: Ne
Výklopný displej: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Formáty souborů: JPEG, MOV
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Integrovaný GPS: Ano
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 30 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Rozhraní: USB, HDMI
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 103 x 51 x 40
Barva: černá
Vodotěsnost: Ne
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
 
Ostatní
Číslo produktu:truecama5s
Příslušenství v balení: kamera, GPS modul, držák nalepovací, držák přísavný, nástavec, USB kabel, HDMI kabel, autonabíječka, obal
Značka: TrueCam

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Nejčastěji zvažované varianty

Ke zboží TrueCam A5s naši zákazníci nejčastěji zvažují následující alternativy:

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (11 - 1)

 • 11

  Dziobek

  Reaguje na (8) | Dobrý den, ano polarizační filtr proti odleskům v nabídce máme zde a UV ochranný filtr zde. Kamera se po nastartování sama zapne a začne nahrávat. Bez připojení do zapalování se dá zapnout ale moc nevydrží, takže jako klasickou kameru nouzově moc použít nejde. Je určená opravdu do auta pod stálým napájením. Zde je i odkaz na návod, na str. 111 začíná CZ verze.

  Dalibor Dziobek - Megapixel, Specialista na fototechniku, 05.06.2019 | Reagovat

 • 9

  Hanáčik

  Reaguje na (7) | Dobrý den, filtry naleznete i nás, UV i polarizační.  Kameru lze ručně zapínat i vypínat, ale po připojení napájení se vždy zapne. Na baterii vydrží kamera max 20 minut více ne. Ano je to ta zapínání je řízeno připojením napájení. Jen pozor u některých aut je zásuvka 12V pod stálým napětím. 

  Richard Hanáčik - Megapixel, Vedoucí prodejny, 05.06.2019 | Reagovat

 • 8

  Avatar

  A ještě jeden dotaz bych měl: Je k dispozici návod k použití kamery, který zřejmě nejlépe zodpoví výše uvedené, příp. i jiné dotazy mimo čísla 1), např. v PDF?

  petr holubec, 05.06.2019 | Reagovat

 • 7

  Avatar

  Dobrý den, ke kameře bych měl tyto dotazy: 1) V popisku se uvádí, že jako extra příslušenství existuje polarizační filtr. V nabídce jsem ho však nenašel. (Ani UV filtr.) 2) Lze ručně zapínat a vypínat nahrávání videa bez ohledu na to, jestli je kamera připojena k 12 V? 3) Jak dlouho vydrží kamera nahrávat videa bez připojení k 12 V? 4) Předpokládám, že v základním nastavení se nahrávání zapíná a vypíná automaticky podle toho, jestli je kamera připojena k 12 V - čili zjednodušeně řečeno je zapnuto zapalování.

  petr holubec, 05.06.2019 | Reagovat

 • 6

  Tršo

  Reaguje na (5) | Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci, velice Nás mrzí, že nejste se zařízením spokojen, zkoušel jste použití jiné karty, nebo pomalé naformátování karty? V případě nahodilých závad, je nejlepší k reklamaci přidat i video záznam, aby byla závada viditelná. Přiznám se, že nevím jak přesná a podrobná je kontrola zařízení v servisním středisku a byla by potřeba nahlédnout do protokolů, jaké je vyjádření servisu. Pokud jste to reklamoval u Naší společnosti, neváhejte konktaktovat našeho reklamačního technika Jakuba Maňase na emailu reklamace@megapixel.cz. S pozdravem Václav Tršo

  Václav Tršo - Megapixel, Vedoucí prodejny, 25.11.2017 | Reagovat

 • 5

  Avatar

  Kameru Truecam A5s ,jsem zakoupil koncem července a po cca. 2 měsících zacala zlobit při nahrávání ,zasekne se a nenahrava ,musi se vypnout ze zasuvky a pak zase chvili jde. Reklamoval jsem už dvakrát a vzdy napsali ze nenasli žádnou chybu. Včera jsem ji reklamoval potřetí a budu žádat vrácení peněz. Takový krám je mi na nic. Když fungovala tak obraz byl super. Ale radši se podívám po jiné značce.

  Michal Martinec, 21.11.2017 | Reagovat

 • 4

  Avatar

  Reaguje na (3) | Dobrý den, děkujeme za pěkné shrnutí Vašich zkušeností pane Pavle. 

  Václav Křížek - Megapixel, Komunitní specialista, 09.03.2017 | Reagovat

 • 3

  Avatar

  Kupoval jsem trochu s obavou, neboť jsem přečetl desítky recenzí a zkušeností majitelů nejen této kamery, ale i spousty jiných kamer, ale tato se mi zdála nejlepší. Kameru jsem vyzkoušel tak nějak orientačně a rychle hned doma na stole, chovala se mravně, tak jsem přistoupil k pracné instalaci do auta - pracné proto, že jsem instalaci prováděl tak, aby to bylo nejméně rušivé v autě a nejméně omezující výhled předním sklem. Takže kamera je prakticky schovaná za zrcátkem (přečnívá ho směrem do prava cca o 3 cm ve výhledu) a kabel není, mimo dvou přechodů nikde vidět. Po spuštění v garáži jsem trochu zaváhal, když na autorádiu byly asi tři stanice kamerou rušené (dost lidí s tím má problém), ale to po vyjetí z garáže zmizelo, takže kamera ruší jen stanice, které mají slabý signál, mimo garáž bez problémů. Zkoušel jsem upgrade programu kamery i update hlasových hlášení a radarů - pro tuto verzi kamery nic není, ale to ani tak nevadí, software je dobrý, hlasová hlášení jsou dobrá, data od radarů fungují a jestli nejsou úplně aktuální mi ani nevadí, protože to dubluje navigaci a navíc a hlavně jezdím opravdu slušně, takže jsem za cca 30 let řízení zaplatil jen dvě pokuty. Po vyzkoušení v provozu vše OK, hlášení (ženský hlas, ne ty trapné hlášky nějakého našeho herce) jsou věcná, neruší, upozornění na radary jsou včasná, tedy opravdu spokojenost. Kamera je hezká, obsluha poměrně intuitivní a po nastavení voleb v menu jasná. Provedení kamery dobré, jediná a to závažnější výtka je k systímu upínání kamery, řešení nandavání a hlavně (!) sundavání kamery je poněkud krkolomné a není úplně snadné, šlo to určitě vyřešit jinak, člověk s kamerou halvně při sundavání trochu bojuje. Přesto po zkušenosti s předchozí kamerou, kterou jsem měl jsem s kamerou TrueCam A5s velmi spokojen a koupil bych ji znovu!!!

  Pavel, 09.03.2017 | Reagovat

 • 2

  Avatar

  Já mám zkušenost se starším modelem TrueCam A5, který používám už 3 roky.K žádnému rušení rádia nedochází (Fiat Doblo s orig. rádiem, anténa prut na střeše) a po dobu skoro 3 roky fungovala. Postupně klesala kapacita aku, což se projevovalo krátkou výdrží po vysunutí z držáku). Náhradní aku jsem ještě nevyměnil, plánuju to.

  Vojtěch Soudek, 14.12.2016 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  S kamerou TrueCam A5s sem celkam spokojen aš na slibované jednoduché ovládaní které je vskutku mnohdy nepřehledné ale velkou vadou na kráse je že během jízdy a nahrávani přes GPS je rádio ve voze škoda YETI rušeno a nedá se vubec poslouhcat. Při pokusu o reklamaci mě bylo zděleno že jeto v pořádku a místo zminováneho rádia si mám pouštět CD nosiče.Což mě nepotěšilo a takový výrobek nemohu nikomu doporučit

  Labaš Petr, 22.11.2016 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc
Rozumím