PN: 2107378, ID: 023124

Digitální kamera AEE MagiCam S70

 • Optický zoom: 1 x
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Sháníte AEE MagiCam S70?

„AEE MagiCam S70“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

AEE MagiCam S70 je nová ideální kamera pro extrémní sporty kompatibilní s iOS a Android zařízeními. MagiCam S70 je jediná kamera, která má v základním balení LCD diplej, dálkový ovladač, druhou externí baterii a vodotěsný kryt do 100 metrů s plochou čočkou! Nabízí záběr 95°, 135°, 155° a 170° ve Full HD 1080/60p. Kamera díky UltraSharp objektivu a vysoké úrovni optické stabilizace dosahuje obrovské kvality záznamu a to i při zhoršených světelných podmínkách. Kameru lze díky funkci cyklického nahrávání a 3G senzoru využít i jako černou skříňku, například při jízdě v automobilu. Produktová sekce: Outdoorové kamery AEE

Alternativy k již neprodávanému AEE MagiCam S70

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k AEE MagiCam S70

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Hlavní rysy

 • záznam v rozlišení full HD 1080p
 • variabilní úhel kamery 95° až 170°
 • super slow-motion zpomalené záběry 120 FPS v HD kvalitě
 • zpomalené záběry 1080p 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100 m
 • integrované WiFi s inteligentní APP
 • UltraSharp ostrý objektiv
 • kvalitní 16 MP fotografie, až 10 fotografií za sekundu
 • kvalitní CMOS EXMOR R senzor
 • speciální funkce časosběrné video
 • G-SENSOR pro automatické zapnutí/vypnutí kamery při detekci pohybu
 • TFT barevný displej včetně reproduktorů
 • vysokokapacitní 1500 mAh li polymerová baterie
 • druhá připojitelná externí náhradní baterie
 • plochá čočka a kryt vhodný pro potápění
 • dálkové ovládání s dosahem 100m
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • vynikající stabilizace obrazu a natáčení i při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie
 • kompletně české menu a ovládání

Obsah balení:
1x kamera AEE MagiCam S70, 1x 2" TFT LCD, 1x dálkové Wi-Fi ovládání, 1x vodotěsný obal do 100m s 2x odnímatelnými dvířky, nabíječka 220V, 1x fast plugin, 1x Case free bracket, 1x 1500mAh interní Li-Ion baterie, 1x externí Li-Ion baterie, 1x třísměrný kloub, 2x 3M lepící podložka zaoblená, 1x 3M lepící podložka rovná, vložky proti mlžení, šroub pro spojení kamery a příslušenství, USB kabel, obal na uložení kamery, česká a anglická uživatelská příručka, CD, pásek na ruku, nálepky na dálkový ovladač.

Natáčení ve FULL HD 60 fps

Sportovní kamera MagiCam S70 nabízí atraktivní možnost natáčet v HD kvalitě 1080p při ultra širokém úhlu 170° s možností volby úhlu záběru: široký, střední, úzký nebo malý. Při možném úhlu záběru až 170° a možnosti natáčení s vysokou snímkovací frekvencí 60 FPS tato kombinace činí z vašeho natáčení nevšední zážitek a umožňuje vám manipulovat s obrazem přesně tak, jak si přejete. Díky vysoké snímkové frekvenci 60 snímku za vteřinu jste schopni videa zpomalovat bez ztráty kvality a zachytit i ty nejrychlejší pohyby. Nezáleži zda-li natáčíte na souši, ve vodě nebo ve vzduchu, zda jste amatér či ostřílený profesionál. Zachyťte a uchovejte si vaše zážitky z nové perspektivy v té nejlepší kvalitě!

Podpora WIFI

Zabudovaný WiFi modul umožňuje spojení mezi MagiCam S70 a Vaším chytrým telefonem nebo tabletem se systémem Android či iOS. Díky WiFi máte také jedinečnou možnost ovládat kameru skrze dálkový ovladač.

Díky Wifi máte kontrolu nad kamerou všude tam, kde by to bylo velice problematické. Aplikace AEE MagiCam (Android a iOS) umožní obsluhovat Vaší S70 kdykoli a odkudkoli. Umožňuje natáčení videa, běžné focení, sekvenční focení a jiné. Oproti konkurenci máte možnost úpravy a otáčení fotek, živý přenos včetně zvuku, zhlédnutí videa, střih videa, stahování videa a sdílení či upload videa např. na Facebook.

Zpomalené a super zpomalené záběry

Vysoká snímkovací frekvence způsobí, že vaše dobrodružství budou zaznamenána ještě kvalitněji a impozantněji. Kamera dokáže zachytit i ten nejrychlejší pohyb a akci. Ve FULL HD můžete zpomalit záběry bez ztráty kvality 2x a v HD dokonce 4x. Díky speciálním střihovým programům lze samozřejmě dosáhnout mnohem většího zpomalení a můžete vytvořit skutečně excelentní snímky.

Vodotěsnost do 100 metrů

Díky speciálnímu vodotěsnému krytu se můžete potápět až do 100m díky nejvyššímu standardu ochrany IP68. Plochý kryt čočky umožňuje nekomplikované natáčení a zároveň zajišťuje ty nejlepší podvodní záběry narozdíl od zakřivených čoček. U kamery MagiCam není nutné dokupovat pro potápění speciální příslušenství v řádech tisíců korun, vše je již v základním balení. Celkový plochý design čočky zaručuje, že světelné lomy a odrazy nenaruší vaše videa ani fotografie, a proto lze dosáhnout lepší kvality obrazu a ostření než se zakřivenou čočkou.

Videotimelaps bez SW úprav

Kamera S70 nově obsahuje funkci videotimelapse nebo též časosběrné video. Tato pokročilá funkce umožňuje zrychleně přehrát pomalu se pohybující objekty jako je například východ slunce či plynoucí mraky. Díky této funkci už není nutné složitě softwarově zrychlovat objemné video či komponovat časosběrné fotografie do videa a používat složitý náročný a často velmi drahý software. Ušetříte spoustu času, místa na paměťové kartě a získáte nádherné a efektivní záběry.

Ukázka použití funkce videotimelapse: 

Focení v průběhu natáčení

Kamera na helmu AEE MagiCam S70 umožňuje fotit v průběhu natáčení, již nemusíte přemýšlet, zda chcete natáčet nebo fotografovat. Se sportovní kamerou AEE MagiCam S70 můžete obojí zároveň. Akční kamera má separátní tlačítko sloužící pouze pro fotografování, jednoduše během videa zmáčknete spoušť a fotíte. Díky této funkci Vám neunikné žádný záběr ani fotografie.

Prémiové příslušenství v základním balení

Nastavte si S70 přesně tak, jak potřebujete! K této jedinečné kameře máte možnost dokoupit mnoho doplňků, které vám umožní sportovní kameru použít za jakékoliv situace dle vašich potřeb a požadavků. To nejdůležitější jako je displej, ovladač a externí baterie naleznete již v základním balení, bez těchto komponentů nikdy nemůžete využívít Vaší akční kameru naplno.

Barevný TFT displej

Ke kameře lze snadno připojit TFT LCD displej s 5 cm úhlopříčkou, na kterém lépe uvidíte, co přesně natáčíte. Díky vysokému kontrastu displeje není, na rozdíl od některé konkurence, problém používat displej i za slunného počasí. Displej je užitečný i při prohlížení videa nebo fotek a je vybaven reproduktory. TFT dislej patří mezi standardní výbavu, kterou ke kameře získáte a není nutné ho zvlášť dokupovat nebo být ochuzeni o jeho komfortní použiti. Displej lze také vypnout pro úsporu baterie.

Přídavná externí baterie

Pokud Vás čeká den plný natáčení a nestačí Vám vysoká kapacita interní baterie, jistě využijete externí baterii, kterou jednoduše nasadíte na kameru a tak výrazně prodloužíte životnost Vaší kamery. Kamera nejdříve čerpá energii z externí baterie a poté se přepne, bez přerušení natáčení, na baterii umístěnou přímo v kameře. Externí baterii můžete samozřejmě samostatně dobíjet, zatímco natáčíte na vnitřní baterii.

Dálkový ovladač

Multifunkční dálkový ovladač je dodávaný společně s kamerou a není nutné jej dokupovat. Ovladač je jednoduše připojitelný k S70 a můžete díky němu natáčet video, fotografovat, měnit nastavení funkcí včetně rychlé volby úhlu zobrazení. Dosah WiFi ovladače je 100m a FSTN displej na ovladačí vám umožní ovládat vaši sportovní kameru velmi komfortním způsobem.

Kompaktní velikost

Malá velikost zařízení sportovní kamery S70 nabízí mnoho možností a usnadňuje výrazně manipulaci s kamerou. Připevněte si ji například na helmu a brzy zapomenete, že ji tam vůbec máte. Díky miniaturním rozměrům můžete kameru použít v situacích, kdy by toho jiná kamera nebyla schopná.

MagiCam S70 může být samozřejmě používána i bez doplňků jako je TFT LCD displej nebo externí baterie, díky tomu má ještě nižší hmotnost i rozměry a sportovní kamera je ještě kompaktnější.

MagiCam S70 Action Camera

 • Hmotnost: 56 g / Rozměry: 59 x 43 x 22 mm
 • Hmotnost včetně vysokokapacitní baterie : 86 g

MagiCam S70 Action Camera + Displej

 • Hmotnost: 85 g / Rozměry: 59 x 43 x 31 mm

G-SENSOR pro detekci pohybu a automatické zapnutí nahrávání

Po zapnutí G-sensoru bude kamera automaticky aktivovat nahrávání při jakémkoliv pohybu. Kamera začne automaticky nahrávat při vibracích, naklonění apod. Tuto funkci ocení zejména řidiči, kteří se nemusí starat o zapínání/vypínání nahrávání a mají tak jistotu, že kamera vždy zachytí jejich jízdu nebo aktivuje nahrávání například v situacích, kdy někdo nabourá do jejich zaparkovaného vozu. Pokud kamera nezaznamená změnu pohybu během 3 minut, natáčení se automaticky vypne. Funkci lze samozřejmě použít i při jiných aktivitách než je jízda automobilem.

Kompletně české menu a ovládání

Kamera MagiCam S70 má kompletně české menu a ovládání, které je díky LCD displeji natolik jednoduché, že manipulaci s kamerou zvládne opravdu každý bez návodu či příručky. Nově je na displeji kombinace ikon a titulků pro ještě jednodušší ovládání. Možnost přepnutí ovládání do anglického jazyka je samozřejmostí.

 

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro

Nový, profesionální kryt s jedinečným designem a nejvyšším standardem ochrany, je vodotěsný do hloubky 100m. Díky různým vyměnitelným částem a krytům umožňuje pod vodou nahrávat dokonce i zvuk! Kamera může být navíc připojena k externímu mikrofonu a napájení. Díky výměnným zadním dvířkům můžete vodotěsný kryt použít jak s displejem , tak i bez displeje. Ke kameře je možné dokoupit ještě malý miniaturní kryt pro ještě menší rozměry a hmotnost. Kamera má nově speciální 3-slotový systém spolehlivější a stabilnější připevnění akční kamery k příslušenství!

Kvalitní citlivý senzor EXMOR R

Exmor R je nejvyšší řada CMOS senzorů založená na celé řadě patentů v oblasti konverze anologového signálu na digitální, dvoufázové redukci šumu obrazu a uspořádání vrstev senzoru. Světelná citlivost Exmor R je až dvojnásobná oproti běžnému CMOS a vylepšená oproti klasickým EXMOR senzorům. Díky těmto faktorům dosahuje bezkonkurenčních výsledků při slabším osvětlení.

 

Tlačitka Press-to-go

Tlačítka Press-to-go neboli „zmáčkni a jeď“ vám ještě více usnadní ovládání vaší akční kamery. Žádné dlouhé nastavování a hledání položek v menu, vámi zvolenou funkci aktivujete pouhým posunem tlačítka a stejně snadno ji i následně deaktivujete. Power Switch tlačítko slouží k zapnutí/vypnutí vaší akční kamery (kameru lze vypnout i ve vodotěsném pouzdru). Tlačiko WiFi slouží k zapnutí/vypnutí integrované wifi, G-sensor pro vypnutí/zapnutí G-sensoru a tlačko Expozice pro volbu mezi automatickou a středovou expozicí.

 

Otáčení obrazu o 180°

Sportovní kameru MagiCam S70 můžete jednoduše otočit vzhůru nohama a nastavit ji tak, aby natáčela obraz ve správné poloze. Tato funkce se hodí všude tam, kde potřebujete umístit kameru obráceně, protože použítí kamery standardním způsobem není možné. Odpadá pak složité otáčení obrazu v softwarových programech.

Variabilní úhel

Díky možnosti nastavení úhlu záběru až 170° vám kamera umožňuje vidět to, co opravdu vidět chcete a udělat vaše videa tak dokonalá, jak jste si vždycky přáli. Pokud však potřebujte úhel záběru zúžit, není to problém. U S70 si můžete vybrat z širokého (170°), středního (155°), úzkého (135°) a malého (95°) záběru.

Kvalitní 16 MP fotografie

Jako málokterá jiná akční kamera je MagiCam S70 i velmi schopný fotoaparát. S 16 Mpix fotkami je rozlišení a kvalita vyšší, než u většiny ostatních zařízení. Nyní už sebou do akcí nemusíte nosit velké, těžké a neskladné fotografické vybavení.

Časovač snímkování a videa

Vybráním této funkce začne MagiCam S70 natáčet či fotografovat po odpočtu intervalu
5, 10 nebo 20 sekund. Ideální funkce pro momenty, kdy potřebujete čas na přípravu ideální kompozice pro ten nejlepší záběr.

Nekonečné (cyklické) natáčení

Právě díky této funkci můžete vaši kameru, v kombinci s G Sensorem, využít jako černou skříňku. Ve chvíli, kdy se vaše paměťová karta zaplní, kamera S70 automaticky začne videa ukládat na místo nejstarších videosouborů a přemaže je.

Vypnutí OSD menu

U sportovní kamery MagiCam S70 lze vypnout zobrazovaní OSD menu. Například při online přenosu přes HDMI kabel či WiFi tak můžete jednoduše skrýt nežadoucí ikony jako je stav baterie, rozlišení a vysílat pouze samotný obraz bez rušivých elementů.

Tlačítka na focení a video

Žádné složité nastavování režimů, žádné zdlouhavé přizpůsobování kamery k fotografování. Vše jde rychle a jednoduše, pomocí pouhých dvou tlačítek na přepínání mezi fotoaparátem a kamerou. To vše bez rizika že promeškáte včasné zaznamenání požadované akce.

Sekvenční fotografie

Díky nejmodernější technologii umožňuje S70 fotit sekvenční fotografie, a to rychlostí od 3 až do 10 fotografií za sekundu. Fotit můžete v rozlišení 16, 12 a 8 MP.

Rozšiřitelný obal

Ke kameře můžete dokoupit voděodolný mikrofon, díky kterému můžete natáčet záběry se zvukem i ve vodotěsném krytu a nemusíte se tak bát toho, že se Vaše akční kamera S70 dostane do kontaktu s vodou.

 

Široké spektrum příslušenství

Ke kameře obdržíte velké množství příslušenství usnadňující manipulaci s kamerou. Tím však vaše možnosti nekončí.
Vybrat si můžete i z mnoha dalších, volně dokoupitelných součástí a přizpůsobit použití vaší akční kamery přesně dle vašich představ a požadavků. Nabízíme velký sortiment příslušenství a další neustále přibývá.

Režim středové expozice

Měření se zvýhodněným středem, neboli center-weight metering. Důraz je kladen hlavně na střed a vyplatí se tak použít u míst, kde je výrazný motiv, který chcete mít dobře exponovaný. Například tmavý objekt v přesvětleném okolí.

1/4″ stativový závit

Klasický čtvrtpalcový foto závit, díky kterému můžete kameru připojit na běžné fotopříslušenství. Díky tomuto univerzálnímu závitu můžete jednoduše použít držáky a stativy ostatních výrobců.

 

Paměť až 64GB

Sportovní kamera AEE MagiCam S70 Vám umožňuje vložit až 64GB kartu, pro nerušené natáčení a focení. Doporučujeme používat kvalitní paměťové karty min. třídy Class 6. Karty třídy Class 10 jsou nejvhodnější, protože mají dostatečný výkon pro záběry s vysokou snímkovou frekvencí a sekvenční fotografie.

Mini HDMI port

Díky mini HDMI portu můžete vaši kameru připojit prakticky ke všem moderním televizím. HDMI podporuje digitální přenos a vaše videa tak můžete pouštět v plné FULL HD kvalitě. Také je zde dostupný AV konektor, který podporují především starší televizory nebo mini USB 2.0.

Stereo mikrofon

Díky zabudovaným duálním mikrofonům můžete nahrávat zvuk ve sterokvalitě o 48 kHz. Automatické řízení hlasitosti, vynikající a čistý zvuk. Možnost připojení externího mikrofonu, například pro profesionální videorozhovory či televizní záznamy.

Obrazový snímač
Rozlišení: 16 Mpx
Typ snímače: EXRCMOS
Rozlišení fotografií: 2048x1536, 2592x1944, 3200x2400, 4608x3456
Poměr stran snímku: 4:3
Počet snímačů: 1
Poměr stran snímače: 4:3
 
Objektiv
Optický zoom: 1 x
Digitální zoom: 10
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 2,7
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 2,7
 
Zaostřování
Manuální ostření: Ne
Možnost filtrů: Ne
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Histogram: Ne
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2 "
 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Formáty souborů: JPEG, MOV, MPEG-4, zvuk WAV
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Zvuková poznámka: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Integrovaný GPS: Ne
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 60 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Bezdrátová
Rozhraní: HDMI, USB, výstup na mikrofon
Typ akumulátoru: Li-Ion 1500mAh
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Plast
Rozměry v mm: 59 x 43 x 31
Hmotnost: 85 g
Barva: černá
Vodotěsnost: 100m
 
Ostatní
Základní příslušenství: 1x kamera AEE MagiCam S70, 1x 2" TFT displej, 1x dálkové Wi-Fi ovládání, 1x vodotěsný obal do 100m s 2x odnímatelnými dvířky, nabíječka 220V, 1x fast plugin, 1x Case free bracket, 1x 1500mAh interní Li-Ion baterie, 1x externí Li-Ion baterie, 1x třísměrný

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (4)

Zobrazeny komentáře (4 - 1)

 • 4

  Avatar

  Reaguje na (3) | Dobrý den, ano je to stejná značka. Neměl by být problém. Ale asi záleží co by to mělo být. Baterie se může lišit.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 23.10.2014 | Reagovat

 • 3

  Řešátko

  Dobrý den, můžu se zeptat dá se použít příslušenství z kamery SD21 na tuto? Díky

  Matěj Řešátko, 23.10.2014 | Reagovat

 • 2

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, 1x kamera AEE MagiCam S70, 1x 2" TFT LCD, 1x dálkové Wi-Fi ovládání, 1x vodotěsný obal do 100m s 2x odnímatelnými dvířky, nabíječka 220V, 1x fast plugin, 1x Case free bracket, 1x 1500mAh interní Li-Ion baterie, 1x externí Li-Ion baterie, 1x třísměrný kloub, 2x 3M lepící podložka zaoblená, 1x 3M lepící podložka rovná, vložky proti mlžení, šroub pro spojení kamery a příslušenství, USB kabel, obal na uložení kamery, česká a anglická uživatelská příručka, CD, pásek na ruku, nálepky na dálkový ovladač.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 12.09.2014 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  nemate kompletni popis prislusenstvi, co vse je obsahem baleni? diky

  Honza, 11.09.2014 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím