Magazín

Produktové aktuality

Ušetřete s Fujifilm GFX 50S II a vybranými objektivy GF až 41 000 Kč!

Lucie VořechováVydáno: 12. 9. 2022 v 16:42 • Rubrika: Produktové aktuality

Ušetřete s Fujifilm GFX 50S II a vybranými objektivy GF až 41 000 Kč!

Ano, čtete dobře! Pokud si u nás od 12. 9. do 31. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob zakoupíte nadupaný fotoaparát Fujifilm GFX 50S II společně s jedním nebo více objektivů GF, ušetříte až 41 000 Kč. Prodejte nám svou starou funkční techniku a ke slevě si přičtěte 20% výkupní bonus navíc!

Obsah

Podmínky akce

  • Akce platí od 12. 9. do 31. 10. 2022, nebo do vyprodání zásob.
  • Zakupte model Fujifilm GFX 50S II nebo set Fujifilm GFX 50S II + GF 35-70 mm společně s jedním vybraným objektivem GF a ušetřete 7 500 Kč. Pokud k vybranému fotoaparátu či setu zakoupíte 2 vybrané objektivy, ušetříte 22 000 Kč. A při koupi tří objektivů k výše zmíněnému modelu a setu dokonce 41 000 Kč
  • K uplatnění slevy je zapotřebí v košíku nebo na prodejně použít slevový kód, který je znázorněný v tabulce ‚‚Mechanismus akce" níže.
  • Na vybrané produkty lze navíc uplatnit výkupní bonus 20 % při prodeji své funkční staré fototechniky buď osobně v našem bazaru nebo online. 

Fujifilm | Megapixel

Mechanismus akce

  Sleva Slevový poukaz
Fujifilm GFX 50S II + 1 GF objektiv 7 500 Kč FUJI75
Fujifilm GFX 50S II + 2 GF objektivy 22 000 Kč FUJI22
Fujifilm GFX 50S II + 3 GF objektivy 41 000 Kč FUJI41

 

Fujifilm GFX 50S II

Bezzrcadlovka středního formátu Fujifilm GFX 50S II s rozlišením 51 Mpx disponuje procesorem X-Processor 4. Velký snímač dokáže vyprodukovat malou hloubku ostrosti, věrnou reprodukci barev a vysoké ISO, které dosahuje až 102 400, díky čemuž jsou zajištěné snímky s minimálním šumem i za zhoršených světelných podmínek.

Fujifilm GFX | Megapixel

5osá stabilizace s účinností až 6,5 expozičních kroků zajišťuje ostré a přesné záběry i při snímání z ruky. Tvořte s dlouhými časy závěrky a užijte si možnosti, které vám tento model nabízí i za nižší hladiny světla! S ostřícím systémem o 117 bodech automatického zaostřování dokáže díky vylepšenému algoritmu detekovat obličej i oči, ať už je subjekt v rušném prostředí, nebo se pohybuje rychle. 

19 simulací filmu využijete pro každý druh scény. Výsledek si můžete zkontrolovat buď v hledáčku nebo pomocí živého náhledu na LCD displeji

Pokud se chystáte na produktové focení nebo velkoformátový tisk, oceníte funkci Pixel Multi-Shot, která dokáže vytvořit až 200Mpx snímky bez falešného podání barev. Zachytíte tak přesné detaily s ostrostí až po okraje fotografie. 

LCD Displej | Megapixel

Všechny tyto funkce oceníte společně se snadnou ovladatelností. Na horním panelu můžete volit režimy M, A, S, a P, ale také si podle vlastních preferencí můžete navolit šest tlačítek, což vám zefektivní vaši práci. Svou pozornosti si zaslouží i volič pro přepínání mezi fotografováním a natáčením videa. 

Výše zmíněné parametry jsou k dispozici v kompaktním těle se skvělou ergonomií. Váha 900 g vás nijak nezatíží, a to ani v případě, že fotoaparát doplníte o jeden z vybraných objektivů GF, díky čemuž budete moci uplatnit slevu až 41 000 Kč

Zajímá vás o modelu více? Přečtěte si naší odbornou recenzi

Chci Fujifilm GFX 50S II


Autor: Martin Lach

Fujifilm GF 45 mm f/2,8 R WR

Pevný objektiv Fujifilm GF 45 mm se pyšní nízkou světelností f/2,8, která společně s 9lamelovou clonou vytváří sametový efekt bokeh a zároveň umožňuje fotit i za zhoršených světelných podmínek. Oddělí příjemně focený objekt od svého pozadí, díky čemuž vytvoříte atraktivní portréty. Objektiv využijete i pro focení krajiny, architektury, koncertů nebo street foto

Minimální zaostřovací vzdálenost činí 45 cm. S váhou 490 g a délkou 88 mm se jedná o skvělého společníka na zaznamenávání významných událostí. 

Chci Fujifilm GF 45 mm

Fujifilm GF 80 mm f/1,7 R WR

Fujifilm GF 80 mm (ekv. 63 mm) je vybavený 9 zaoblenými clonami, které zajišťují jemný efekt bokeh a velkou separaci mezi objektem a pozadím. Objektiv je vyvážený tak, aby korigoval sférickou aberaci a reprodukoval přesné barvy. Stejnosměrný motor ostření DC zajišťuje ostrost po celý rozsah snímku i při použití světelnosti f/1,7. Ať už fotíte v tmavých místnostech nebo za šera, díky nízké cloně je zajištěný dostatečný přísun světla, takže vznik šumu na výsledné fotografii je minimální. 

Další bezespornou výhodou tohoto modelu je jeho kompaktnost. I přes parametry, kterými disponuje, váží pouhých 795 g a jeho délka činí 99,2 mm. Své využití najde pro ateliérové focení i venku. Je chráněný proti vlhkosti a prachu a zvládne teploty až do -10°C. Přední člen je potažen fluorem, který odpuzuje nečistoty. Pokud jej však chcete doplnit o filtr pro dosažení speciálních efektů, bude vám stačit průměr 77 mm

Objektiv pro ateliér | Megapixel

Fujifilm GF 110 mm f/2 R LM WR

Fujifilm GF 110 mm s ekvivalentní vzdáleností 87 mm je středoformátový teleobjektiv. Díky své cloně f/2 dokáže vykouzlit elegantní efekt bokeh a zároveň umožňuje fotografování portrétů s oddělením foceného subjektu od svého pozadí. Je možné ho použít pro reportáže, módní záběry nebo street foto

Rychlé a tiché ostření je zajištěné pomocí lineárního motoru. Minimální zaostřovací vzdálenost činí 90 cm. Díky objímce je možné manuálně nastavit hodnoty clony. Tělo objektivu je odolné proti povětrnostním vlivům a vlhkosti a dokáže pracovat až do -10°C.

Tělo váží 1 010 g a jeho délka činí 126 mm. To už může být v kombinaci s fotoaparátem těžká váha. Nosit proto můžete tento objektiv ve svém fotobatohu nebo brašně, či si pořiďte Peak Design Capture Camera Clip, který si přichytíte na fotobatoh a ulevíte tak krku od váhy své fotovýbavy. 

Chci Fujifilm GF 110 mm

110 mm | Megapixel

Vyměňte svou stávající výbavu za novou s výkupním bonusem 20 %!

Pokud u nás prodáte svou starou funkční výbavu, přihodíme vám 20% výkupní bonus na pořízení fotoaparátu Fujifilm GFX 50S II a vybraného objektivu

Podívejte se, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet v naší kalkulačce. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Fujifilm | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.