062906
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Canon EF 85mm f/1,2 L II USM bazar
- Typ bajonetu: Canon EF
- Rozdělení podle ohniska: Základní
- Stav zboží: Použité
- Značka: Canon
Sháníte Canon EF 85mm f/1,2 L II USM bazar?
„Canon EF 85mm f/1,2 L II USM bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 07.08.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Canon EF 85mm f/1,2 L II USM bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Canon EF 85mm f/1,2 L II USMStejně jako k dalším dvěma eLkovým objektivům, příběh z „testování“ na fotoaparátu EOS 5D MkIII si můžete přečíst ZDE v našem Magazínu.Řeknu to velmi nerad a jen potichu… Můj nejmilovanější objektiv je Zeiss Planar 85/1,4. Ale jen do chvíle, než se mi dostane do ruky…
Specialista na tisk
Boris Stojanov, 11.03.2014

Celkové hodnocení
zákazníků
Skutočná perla medzi objektívmi, vynikajúci mäkký krémový bokeh a skvelá ostrosť. Svojou extrémne nízkou clonou robí v slabom osvetlení "zázraky".
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Eugen, Bratislava, 26.12.2015
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 85 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 85 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 1,2 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 1,2 |
| Maximální clona (F) | 16 |
| Konstrukce objektivu | 8 členů / 7 skupin |
| Typ sluneční clony | ES-79II (součást balení) |
| Délka objektivu | 84 mm |
| Počet lamel clony | 8 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Reportáže, Móda, Koncerty, Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 95 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 72 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 1030 g |
Ostatní
| Značka | Canon |
|---|
Doporučené příslušenství
Doporučujeme

Canon sluneční clona ES-79 II pro EF 85 mm f/1,2 L II USM
1 290 Kč
Krytky objektivu
Dárkové nebo slevové poukazy
Další produkty
Související články s Canon EF 85 mm f/1,2 L II USM použitý objektiv
Související články s Canon EF 85 mm f/1,2 L II USM použitý objektiv
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Dotazy k Canon EF 85 mm f/1,2 L II USM použitý objektiv
Expert Megapixelu
Martin Plíva






















Komentáře