062211
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Samyang 20mm f/1,8 ED AS UMC pro Nikon F bazar
- Typ bajonetu: Nikon F
- Rozdělení podle ohniska: Základní
- Stav zboží: Jako nové
- Zboží s tovární zárukou do: 7.09.2020
- Značka: Samyang
Sháníte Samyang 20mm f/1,8 ED AS UMC pro Nikon F bazar?
„Samyang 20mm f/1,8 ED AS UMC pro Nikon F bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 16.07.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Samyang 20mm f/1,8 ED AS UMC pro Nikon F bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Ukázkové snímky
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Nikon F |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 20 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 20 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 1,8 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 1,8 |
| Maximální clona (F) | 16 |
| Stabilizátor obrazu | Ne |
| Typ sluneční clony | Ano (součást balení) |
| Délka objektivu | 85,9 mm |
| Vhodný pro žánr | Krajina, Architektura / Interiér, Sport, Street foto, Koncerty |
| Rozdělení podle ohniska | Širokoúhlý |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 20 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 488 g |
Ostatní
| Značka | Samyang |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Samyang 20 mm f/1,8 ED AS UMC pro Nikon F použitý objektiv
Související články s Samyang 20 mm f/1,8 ED AS UMC pro Nikon F použitý objektiv
Novinky ve světě fotografie a videa | Září 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
30. 9. 2025 v 16:03

Novinky ve světě fotografie a videa | Červenec 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 31. 7. 2025 v 15:35

Po 20 letech jsem přešel ze zrcadlovky na bezzrcadlovku
Ačkoliv je to více než 20 let, vzpomínám si, jako by to bylo dnes, když se kamarád přišel pochlubit, že si koupil digitální zrcadlovku. Psal se rok 2003 a já v té době fotil na kapesní kompakt Canon…
MARTIN LUKEŠ • 17. 2. 2025 v 16:21

Nechte se unést působivou kvalitou obrazu s objektivy Samyang. Nyní se slevou až 4 100 Kč!
Vybíráte pro svůj fotoaparát Sony objektiv, který kromě focení zvládne i natáčení videí? Nahlédněte do nabídky od společnosti Samyang a vyberte si optiku v prémiové kvalitě! Od 17. 3 do 30. 6. na…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 21. 3. 2023 v 13:27
























Komentáře