062077
zkopírováno do schránky
Použitý fotoaparát
Canon EOS 77D tělo bazar
- Stav zboží: Použité
- Zboží s tovární zárukou do: 12.06.2020
- Značka: Canon
Sháníte Canon EOS 77D tělo bazar?
„Canon EOS 77D tělo bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.07.2019

Canon EOS 77D tělo bazar
Další kusy Canon EOS 77D tělo použitý fotoaparát v bazaru
Další kusy Canon EOS 77D tělo použitý fotoaparát v bazaru
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Recenze Pamatuji si éru, kdy dvojčíslená řada digitálních zrcadlovek Canon EOS spadala do kategorie poloprofesionální, nebo chcete-li pro náročnější. Od doby modelů Canon EOS 10D (2003), nebo dokonce D30 (2000) přeci jenom uplynul nějaký čas a spoustu věcí se od té doby změnilo. Náročnější amatér…
Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů
Martin Lukeš, 25.05.2017

Celkové hodnocení
zákazníků
Záleží na objektivu, proti starému EOS 500 D to je v mnoha směrech pokrok. Zatím v tom tápu, čeká mne video a prakticky vytřídit potřebná nastavení. Takže zatím nemohu hodnotit.
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Zdeněk, Praha, 03.06.2020
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | APS-C |
| Rozlišení snímače | 24 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 6000x4000 |
| Technologie snímače | CMOS |
| Automatické čištění snímače | Ano |
| Poměr stran snímače | 3:2 |
| Velikost snímače (mm) | 22,3x14,9 |
| Crop faktor | 1,6 x |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Synchronizační čas blesku | 1/200 |
| Korekce expozice blesku | ± 2 EV po 1/3 EV, ± 2 EV po 1/2 EV |
Rozhraní a napájení
| Konektivita / Porty - výstupy | HDMI |
|---|---|
| Způsoby napájení | Akumulátor |
| Konektivita / Porty - vstupy | 3,5mm jack (mikrofon), USB |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | DIGIC VII |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF, Canon EF-S |
|---|
Ostření
| Počet AF bodů | 45 |
|---|
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 1:1, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 5 EV po 1/2 EV, ± 5 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 25600 |
| Rychlost sériového snímání | 6 sn./s |
| Panorama | Ano |
| HDR | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Typ závěrky | Mechanická závěrka |
|---|---|
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
| Nejkratší expoziční čas | 1/4000 |
| Bulb | Ano |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|---|
| Pokrytí hledáčku | 95 % |
| Dioptrická korekce | -3 až +1 |
| Zvětšení hledáčku | 0,82 x |
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 1040000 |
| Živý náhled (Live View) | Ano |
| Dotykový displej | Ano |
| Výklopný displej | Ano |
Záznam
| Formáty souborů | MP4, JPEG, RAW |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1920×1080) |
| Časosběrné snímání | Ano |
| Počet audio kanálů | 2.0 |
| Video formát | H.264, MP4 |
| Snímková frekvence u videa | 60 sn./s |
Obecné
| Podle použití | Pokročilý |
|---|
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 131.0 x 99.9 x 76.2 |
|---|---|
| Hmotnost | 540 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | baterie LP-E17, nabíječka LC-E17, krytka těla, popruh kolem krku |
|---|---|
| Značka | Canon |
| Typ produktu | Zrcadlovka |
Bezdrátové sítě
| Wi-Fi | Ano |
|---|
Doporučené objektivy
Související články s Canon EOS 77D tělo použitý fotoaparát
Související články s Canon EOS 77D tělo použitý fotoaparát
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Užijte si léto s Canonem a získejte zpět až 22 500 Kč
Využijte jedinečnou letní nabídku a získejte za nákup vybrané techniky Canon až 22 500 Kč zpět na váš bankovní účet. Stačí si pořídit vybraný produkt v období od 13. dubna do 31. července 2026 a…
13. 4. 2026 v 9:47

Novinky ve světě fotografie a videa | Únor 2026
Ve světě foto a video techniky se neustále objevují nové produkty a technologie. Zorientovat se v nich není vždy jednoduché. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme ty, které skutečně…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 6. 2. 2026 v 10:31

Dotazy k Canon EOS 77D tělo použitý fotoaparát
Expert Megapixelu
Martin Plíva










































Komentáře