061641
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Sigma 105mm f/2,8 EX DG OS HSM MACRO pro Canon bazar
- Typ bajonetu: Canon EF
- Rozdělení podle ohniska: Základní
- Stav zboží: Použité
- Značka: Sigma
Sháníte Sigma 105mm f/2,8 EX DG OS HSM MACRO pro Canon bazar?
„Sigma 105mm f/2,8 EX DG OS HSM MACRO pro Canon bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 28.06.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Sigma 105mm f/2,8 EX DG OS HSM MACRO pro Canon bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Makroobjektiv Sigma 105mm možná znáte už delší dobu – a nebyl špatný. Nevýhodou bylo, že se při zaostřování výrazně vysouval a také, že neměl stabilizátor. Jeho nástupce Sigma 105mm f/2,8 EX DG OS HSM MACRO těmito nevýhodami netrpí a navíc je vybaven ultrasonickým HSM motorem, takže bez problémů…
Luděk Bouška, 21.08.2013

Celkové hodnocení
zákazníků
Skvělá koupě! Široké možnosti využití v různých fotografických žánrech. Výborná kresba již při zcela otevřené cloně (f/2.8).Plynulý chod mechaniky, šikovně navržené a přehledné ovládání. Šťastný uživatel :).
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Vlastimil, Brno, 02.02.2024
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 1 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 105 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2,8 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2,8 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 16 členů / 11 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Typ sluneční clony | LH680-03 (součást balení) |
| Délka objektivu | 126 mm |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Makro / Detail, Móda, Produktová fotografie |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 32 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 62 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 725 g |
Ostatní
| Značka | Sigma |
|---|---|
| Nadstandardní záruka | 4 roky |
Doporučené příslušenství
Související články s Sigma 105 mm f/2,8 EX DG OS HSM MACRO pro Canon použitý objektiv
Související články s Sigma 105 mm f/2,8 EX DG OS HSM MACRO pro Canon použitý objektiv
Novinky ve světě fotografie a videa | Září 2025
Ve světě foto a video techniky se pořád něco děje, a ne vždy je snadné se v tom vyznat. Proto pro vás novinky průběžně sledujeme a vybíráme to, co má smysl. Nezáleží na tom, jestli právě přemýšlíte o…
30. 9. 2025 v 16:03

Trojice nových objektivů Sigma z řady Contemporary pro E-Mount a L-Mount
Majitelé fotoaparátů s bajonety E-Mount a L-Mount zbystřete. Společnost Sigma představila hned tři nové objektivy z řady Contemporary s pevnou ohniskovou vzdáleností právě pro vás. Objektivy Sigma 50…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 18. 8. 2023 v 9:41

Kromě foťáku potřebuji i hodně malých pamlsků, říká fotografka psů Markéta Malinčíková
Psi jsou jejím životem, mnoho let se s nimi věnuje psímu sportu agility a pasení stád. Fotografka Markéta Malinčíková, jejíž snímky si můžete prohlédnout také v Galerii Megapixel, tuto celoživotní…
IVA ŘEŘICHOVÁ • 20. 3. 2023 v 16:50

Společnost Sigma oznámila vývoj objektivů pro bajonet Nikon Z
Ano, Nikoňáci, čtete dobře. Sigma otevírá dveře dalšímu bezzrcátkovému systému, kterým je tentokrát Nikon Z. Kdy se novinek dočkáme ještě nebylo stanoveno, ale informace o jejich vývoji už máme.…
LUCIE VOŘECHOVÁ • 24. 2. 2023 v 15:24




























Komentáře